DW  C2A2188 sm

Z wykształcenia jestem magistrem ekonomii. Jednak zawsze na pierwszym miejscu stał u mnie Człowiek i Planeta Ziemia. Stąd moje dążenia: przez całe lata szukałem odpowiedzi na pytanie, kim jesteśmy i jak możemy pomagać sobie nawzajem, a także jak uratować Planetę przed zagładą. Uczestniczyłem w wielu kursach, które rozwijały moje zainteresowania i były przyczynkiem do kolejnych poszukiwań: od Radykalnego Wybaczania, poprzez wszystkie stopnie Metody Silvy, czy różne kursy z zakresu jasnowidzenia i rozwijania intuicji. W kręgu moich zainteresowań była praca z podświadomością i energiami w odniesieniu do zdrowia.

Równocześnie czułem, że moją misją jest budzenie świadomości u siebie i innych z równoczesnym dbaniem o wartości wypływające z obcowania z naturą - źródłem harmonii wewnętrznej.

Przez lata pomagałem też ludziom jako bioenergoterapeuta.

W 2012 roku zetknąłem się z Metodą Dwupunktową, która otworzyła mnie na mechanikę kwantową i nowoczesną pracę na poziomie świadomości. Moją pasją jest jej rozwój, ochrona i dbanie o piękno przyrody, a także praca z ludźmi, którym pragnę nieść swoje wsparcie oraz dzielić się wiedzą w czasie dziejącego się obecnie duchowego przebudzenia ludzkości.

Nie ograniczam się co do tematyki swoich zainteresowań, oprócz duchowości interesuję się również ukrywaną historią Polski, naszymi słowiańskimi korzeniami.

Razem z Katarzyną Świstelnicką założyliśmy Instytut Świadomości Kwantowej SKiSK i realizujemy nasz wspólny cel: prowadzimy własne autorskie warsztaty Metody Dwupunktowej NCK, które mogą zmienić każdy aspekt Twojego życia - jeśli tego chcesz. U mnie Metoda ta spowodowała wielkie zmiany na wielu płaszczyznach. Z satysfakcją przyjmuję też relacje zwrotne uczestników naszych warsztatów, którzy donoszą o swoich sukcesach w zakresie zdrowia, relacji i życia zawodowego.

Kolejnym etapem jest oferowanie uczestnikom kursów z Interaktywnych Platform Transformacji, które są naszą najnowszą ofertą. Ten warsztat jest niezwykle rozwojowy i innowacyjny. Moja pasja przełożyła się na moje życie. Wiem, że zajmuję się obecnie tym, o czym zawsze marzyłem.

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie i kopiowanie bez podania źródła lub bez zgody autorów jest niezgodne z prawem.

© 2016 Katarzyna Świstelnicka i Piotr Kaliński