METODA DWUPUNKTOWA SESJA 0018

Moje życiowe motto brzmi: Wszechświat ci sprzyja, tylko nie zapomnij mu za to podziękować.

Od zawsze byłam o tym przekonana, a od pięciu lat dzielę się tym z innymi. Pracując wcześniej jako germanistka na Uniwersytecie Szczecińskim nie spodziewałam się , jak bardzo zmieni się moje życie, od kiedy wkroczę w świat kwantowych zmian.

Mechanika kwantowa poprowadziła mnie najpierw do Metody Dwupunktowej, potem do Matrycy Energetycznej i Synchronizacji Kwantowej. Te systemy transformacji świadomości spowodowały kwantowy skok mojego życia.

Kolejne skoki odnotowuję każdego dnia, który witam z radością i wdzięcznością w sercu. Wiem, że nie ma nic bardziej cennego od wysokich wibracji, o które mogę dbać w każdej chwili, w każdej nanosekundzie. Żyję świadomie, by nie przeoczyć żadnej cennej informacji. Od lat wiem, że nie ma przypadków i że wszystko ma swój wyższy sens.

Odnajduję go, kiedy przekazuję ludziom, że nic nie jest takie, jakie wydaje się być. Pokazuję im, że warto w życiu kierować się intuicją i sercem, a nie tylko zimnym kalkulowaniem. Warto wyzbyć się oceniania – ono często prowadzi na manowce! Rozwój to dla mnie transcendentny kontakt z Wyższą Świadomością.

W rezultacie, też po ukończeniu licznych kursów z zakresu pracy na poziomie świadomości, „ewoluowałam” od prowadzenia autorskich warsztatów Metody Dwupunktowej NCK do współzałożycielki (we współpracy z Piotrem Kalińskim) Instytutu Świadomości Kwantowej SKiSK. Napisałam też swoją pierwszą książkę na temat uzdrawiania świadomością oraz stworzyliśmy razem z Piotrem nowatorski system o nazwie Interaktywne Platformy Transformacji®, z którego oferujemy kolejne, innowacyjne warsztaty. Oprócz tego oferujemy też inne kursy, np. Rosyjską Medycynę Informacyjną, czy wyjazdowe warsztaty rozwoju świadomości w Peru/ Machu Picchu.

Nasza Szkoła to NCK – Niezwykły Coaching Kwantowy, obejmujący szerokie spektrum warsztatów. Ukończyły je już setki osób, a tysiące uczą się z mojej książki czy z kwantowego forum oraz m.in. z naszej działalności na FB oraz z filmów na Youtube. Niektórzy nasi absolwenci prowadzą własne warsztaty.

Razem z Piotrem tworzymy w Polsce nową jakość przekazu. Dotyczy on możliwości, jakie mamy do dyspozycji, kiedy wybieramy życie z poziomu serca.

Jeśli chcesz dokonać kwantowego skoku, by znaleźć się w nowej, lepszej rzeczywistości, zapraszam do naszej bajki!

Przez kilka ostatnich lat zaufało nam wiele osób, wśród nich możesz znaleźć się i Ty.

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie i kopiowanie bez podania źródła lub bez zgody autorów jest niezgodne z prawem.

© 2016 Katarzyna Świstelnicka i Piotr Kaliński