"Nie ma rzeczywistości samej w sobie, są tylko obrazy widziane z róźnych perspektyw."

 

Albert Einstein

 

METODA DWUPUNKTOWA SESJA 0025

Jeśli zainteresował Cię dwupunkt i chciałbyś się więcej o nim dowiedzieć, to trafiłeś idealnie! Znajdujesz się bowiem na stronie, która już w 2012 roku jako pierwsza w Polsce rozpoczęła promocję szeroko pojętej Metody Dwupunktowej, łączącej różne prądy i metody prowadzące do poszerzenia świadomości (inna nazwa: „kwantowa transformacja”).

Dwupunkt jest określeniem zarówno techniki, polegającej na wejściu w pole serca i odwróceniu uwagi naszej racjonalnie działającej lewej półkuli, jak i całej „technologii”, umożliwiającej spowodowanie szybkiej zmiany w życiu. Prawopółkulowe holistyczne postrzeganie umożliwia pogłębiony kontakt z przenikającym wszystko polem kwantowym, w którym wszystkie przydatne dla nas informacje już są.

Nie jest to ani praca z energią, ani parapsychologia, ani ezoteryka, lecz praca na poziomie kwantowym, zgodna z najnowszymi trendami na świecie. U podstaw dwupunktu leży mechanika kwantowa oraz fizyka torsyjna.

 

W ciągu kilku lat naszej działalności, prowadząc warsztaty, szkolenia i akcje informacyjne w całej Polsce, a także poza granicami kraju, nabyliśmy cennego doświadczenia i rozwinęliśmy własny przekaz, który doceniły już tysięce osób. Efektem naszej dotychczasowej pracy jest powołanie Instytutu Świadomości Kwantowej (www.skisk.pl), stworzenie niepowtarzalnego programu warsztatów Metody Dwupunktowej NCK oraz NCK  dla firm, a także opublikowanie pierwszej polskiej książki o powyższej tematyce pt.: „Magiczny dwupunkt”, która jest cennym przewodnikiem po kwantowym świecie w ujęciu dwupunktowym. Z biegiem lat okazało się także, ze skupiona wokół naszej działalności „rodzina kwantowa” udziela sobie i innym nieocenionego wsparcia, co jest naszym zdaniem jedną z największych wartości transformacji.

 

Zapraszamy także na największe forum kwantowe w Polsce, które jest między innymi kopalnią wiedzy o dwupunkcie, miejscem spotkań osób o szerokich umysłach i wielkim sercu, a także niespotykanym gdzie indziej pozytywnym przekazem i zabawą.

Dołącz do naszej rewelacyjnej kwantowej rodziny!

 

Zapraszamy 

Katarzyna Świstelnicka i Piotr Kaliński

 

 Szlak-01

 

zmniejszane

Niezwykły Coaching Kwantowy (NCK)

 

Intuicja w biznesie - seminaria

 

Oferujemy Państwu nowatorski, zgodny z najnowszymi trendami na świecie Program Odnowy Mentalnej, Emocjonalnej, Duchowej i Fizycznej - dla właścicieli firm, managerów lub pracowników, którego długość trwania dopasowujemy do Państwa potrzeb.

Nasz Instytut Świadomości Kwantowej (SKiSK) Świstelnicka&Kaliński od prawie pięciu lat ( początkowo pod inną nazwą) skutecznie propaguje w Polsce idę kwantowości, którą rozumiemy jako świadomą kreację rzeczywistości, czyli przejęcie odpowiedzialności za jakość swojego życia, relacji prywatnych i służbowych, a także zdrowia.

Od tego czasu kontakt z nami miało już kilka tysięcy osób z kraju i z zagranicy (odwiedziły nas osoby z ponad dwudziestu krajów), które w niezliczonych relacjach zwrotnych donoszą o sukcesach praktycznie w każdej sferze życia.

Będąc świadomymi różnych zagrożeń związanych z wyczerpującą pracą na różnych stanowiskach w zakładach pracy, czy urzędach, takich jak nadmierny stres, wypalenie zawodowe, brak motywacji, czasem smutek, lęk, brak zaangażowania, czy konflikty, stworzyliśmy dla Państwa alternatywny, zaskakujący, odstresowujący i radosny program rozwoju osobistego.

Nie polega on tylko na prezentacjach, wykładach, szkoleniach, … Nie jest nawet wymagane siedzenie na krzesłach dłużej, niż przez 1- 2 godziny! NCK®opiera się głównie na ćwiczeniach w konfiguracjach 3- lub 2-osobowych, a także na pracy indywidualnej. Będziecie Państwo zachwyceni prostotą i niesamowitym przekazem, który niosą ze sobą techniki kwantowe.

Program seminarium dopasowujemy do Państwa potrzeb. Cel możemy zrealizować podczas kilku godzin, jednego dnia lub nawet kilku dni szkolenia. Jesteśmy elastyczni, ponieważ dysponujemy ogromnym doświadczeniem w pracy z wieloma ludźmi. 

 

 

 

Zaufali nam m.in.:

 

 
 

Radisson Blu logo

 

 

Dyrektor generalny Radisson Blu Kraków - Lidia Wiszniewska:
"Biznesmeni całego świata, łączcie się... z polem!
Zastanawiałam się długo, w jaki sposób przekazać to, co wydarzyło się po tym, jak zdecydowałam się (czytaj: odważyłam się) zaprosić Kasię i Piotra, by zrobić dla zespołu kierowniczego warsztaty dwupunktowe. Jestem „korporacyjnym żołnierzem” od 24 lat, i na co dzień funkcjonuję w zestawieniach, tabelach, finansach, wynikach – czyli codzienne życie managera.

Rok temu objęłam stanowisko dyrektora hotelu Radisson Blu w Krakowie i z punktu widzenia ambitnego kierownika  zastanawiałam się, co chciałabym pozostawić po sobie, kiedy skończy się mój kontrakt. Dodam, że hotel od wielu lat jest jednym z wiodacych na rynku, z co roku zwiększanymi wskaźnikami wszelakimi. Co może w takim miejscu być poprawione? Ulepszone? Zwiększone?

I w jakimś momencie Eureka: zaproponuję to, co mnie samą przywiodło do Krakowa: wy-dwu-punktowane dobre miejsce pracy i życia! To dwupunkt będzie tym „narzędziem szczęścia i obfitości”, z którego wszyscy wtajemniczeni mogliby korzystać do końca świata i jeszcze dłużej.  

W rezultacie rok 2015 zakończył się rekordowymi wynikami i wskaźnikami: finansowymi, zadowolenia gościa, zadowolenia pracowników, udziałem w rynku – poziomem, o którym nie śmielibyśmy marzyć, a co dopiero go planować.

Mamy na co dzień świetny ubaw w pracy, nie ma granic naszych możliwosci, mamy wspólny jezyk: jak pojawia się problem, to tylko patrzymy na siebie i mówimy: poobserwujmy, dwupunkt da nam rozwiązanie... I jest to niesamowite, jakie opcje otwierają się przed nami, jakie rozwiązania, jakie alternatywy – których nie wymyślilibyśmy sami. Jest w nas spokój i wiara, że wszystko wydarzy się we właściwym momencie, miejscu, z właściwymi ludźmi.
Zaczął się rok 2016 i już wiemy, że ponownie sięgniemy gwiazd albo jeszcze wyżej.

Życzę wszystkim odważnej transformacji biznesowej!"

 

 


 

openmind

 

Właścicielki szkoły Open Mind - Iza Stasikowska i Aneta Figurska:

 

"W 2000 roku wspólnie z moją wspólniczką i przyjaciółką założyłyśmy szkołę OM, która od początku była spełnieniem naszych marzeń o uczeniu innych wspaniałego zawodu trenera i instruktora fitness. Pełne energii i pasji uczymy się ciągle nowych rzeczy i wprowadzamy na rynek nowe treningi, sprzęty i metody. Zawsze pociągały nas ćwiczenia, które łączą w sobie wysiłek z czuciem, z energią, z przepływem. Odkrywałyśmy, że odblokowanie ciała daje odblokowanie energii. Nigdy nie było dla nas tajemnicą, że ruch jest podstawowym narzędziem uwalniającym z ciała choćby emocje. Po tym, jak w 2014 roku przeszłyśmy szkolenie z Metody Dwupunktowej NCK, wiemy i rozumiemy jeszcze więcej. Już podczas warsztatów dwupunktowych zaskoczyła nas szybkość zmian, na które pracując znanymi metodami czeka się latami. Te zmiany dotyczyły między innymi spektakularnych i natychmiastowych uzdrowień ciała.

Od kiedy jesteśmy „dwupunktowe" wiemy, że jest to narzędzie bardzo pomocne w pracy bezpośredniej, jaką jest praca trenerów personalnych, masażystów, terapeutów, którzy uczestniczą w naszych kursach. Same stosujemy dwupunkt w codziennej pracy trenerskiej. Widzimy, że metoda ta jest doskonała i pięknie działa na naszych podopiecznych, zmienia ludzi, otwiera ich i uwalnia. Dwupunkt stał się również nieodłącznym elementem naszej pracy nauczycielskiej podczas prowadzonych szkoleń.

W połowie 2015 roku podczas zjazdu wszystkich 33 szkoleniowców szkoły Open Mind przez 3 dni pracowaliśmy nad zrozumieniem działania i wzmacnianiem pola morficznego naszej szkoły. Wielu z naszych szkoleniowców przeszło już szkolenia z Metody Dwupunktowej NCK. Dwupunkt jest z nami każdego dnia: dla nas i dla naszych uczniów."

 

Szlak-01

Jak to działa?

 

Aby poczuć w swoim życiu szczęście i spełnienie, należy zmienić swoje postrzeganie. Innymi słowy: musimy puścić (uwolnić) swoje negatywne, ograniczające przekonania. Co to znaczy? I dlaczego jest to dla nas takie zbawienne i cudowne? A otóż dlatego, że świat, który uznajemy za prawdziwy, jest, zgodnie z tym, co udowadnia mechanika kwantowa, tylko projekcją, która powstaje w naszych głowach… Niestety, ta projekcja warunkowana jest naszymi własnymi myślami i programami, których mocno się trzymamy – zazwyczaj bardzo nas ograniczającymi.

Kiedy po dwupunkcie „uderzy” nas fala kwantowa (a odczucia podczas załamania fali nie są z niczym porównywalne) i pozwolimy sobie osunąć się w bezpiecznie podtrzymujące nas ręce, doznamy niesamowitych wrażeń. Świat może zacząć „wirować” – ilość napływających nowych informacji spowoduje różne reakcje. Jak to, to jest takie proste?! Wystarczy puścić i… już mogę zacząć nowe, fascynujące życie?

Odpowiedź brzmi: dopóki nie spróbujesz, nigdy się nie dowiesz. Dołącz do naszej międzynarodowej kwantowej rodziny!

 

Zapraszamy na warsztaty!

 

 

opaski

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie i kopiowanie bez podania źródła lub bez zgody autorów jest niezgodne z prawem.

© 2016 Katarzyna Świstelnicka i Piotr Kaliński