Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Klucz do siebie

Klucz do siebie 2020/01/03 17:11 #68762

• Krystal
  • Krystal Avatar
  • Zawsze dzialam w słusznej sprawie,Jestem.
  • Otrzymane podziękowania 2607
  • Oklaski: 2
:3111204: Witajcie! Zgłaszam się po roku na moim Mini-blogu.

Życzę Wam wiele radości i spełnienia marzeń w tym Nowym Roku 2020!

A tu spotkanie z prof. Maciejem Adamskim:
Prognozy na Nowy Rok, co przyniosą dwie dwudziestki:

:347:
Krystal
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Piotr-admin, mara, Toast777

Klucz do siebie 2020/01/03 22:04 #68765

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: Mój ulubieniec, pisałam dużo na Jego temat, lecz szukając linków , wcięło mi tekst. Drugi raz już nie będę powtarzała. Kto chętny, znajdzie sam i poczyta na Jego temat.
Ludzie na całym świecie Go kochają, bez względu na pochodzenie, czy religię. Jest bardzo etyczny, skromny i kocha ludzi.Pragnie,aby Prawda, Jedność i Pokój objęły wszystkich ludzi na całym świecie i robi to przez swoje wyrażanie się na scenie poprzez muzykę i śpiew. Niektórzy mówią, że ma anielski głos, a właściwie cały chór anielski.Jego śpiew i artyzm, sposób wyrażania emocji jest niepowtarzalny.Teraz ma 25 i , pół roku, świat usłyszał o Nim zaledwie trzy lata temu. Jego Ojczyzną jest Kazachstan :231302:

Taki mały koncert:

Krystal
Ostatnio zmieniany: 2020/01/06 16:44 przez Krystal.
Za tę wiadomość podziękował(a): Piotr-admin, mara

Klucz do siebie 2020/02/05 13:57 #68770

• Piotr-admin
  • Piotr-admin Avatar
  • Mentor rozwoju osobistego i duchowego
  • Otrzymane podziękowania 2949
  • Oklaski: 25
Dimash jest po prostu kosmicznie niezwykły.
To dziecko nowych czasów.
Niezwykły, zwykły człowiek (3
Dziękuje Krystal, że sie tu pojawił.
"Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem." C.G.Jung
www.platformytransformacji.com
www.duchowewyprawy.pl
audioteka.com/pl/audiobook
www.facebook.com/piotr.kalinski.1
Za tę wiadomość podziękował(a): mara, Krystal

Klucz do siebie 2020/02/05 20:42 #68774

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: Witaj Piotrze! Tak, Dimash to wspaniały człowiek, bardzo Go sobie cenię i wierzę, że teraz coraz więcej będzie się pojawiać takich osób, które będą pokazywać innym, nie tylko szerokie umiejętności i zdolności, lecz również etykę, która w dzisiejszym świecie kuleje niestety.
Bardzo Jemu kibicuję i życzę, aby nie dal się wciągnąć w ten powszechny trend, jaki istnieje na świecie w tym biznesie. Czytałam, że im bardziej Go napierają z czymś, tym bardziej trzyma się swego, czyli szacunku dla starszych, rodziców, nauczycieli, do wszystkich ludzi i odnosi się do wszystkich z miłością.
Poczucie swojej misji ma od drugiego roku życia.Wychowanie, które odebrał jest szczególne.Tu na blogu pojawił się już 20.02.2018 r., gdy miałam trudne chwile, wtedy natknęłam się na Niego. Umilał mi czas swoim śpiewem, co pozwoliło mi rozpuścić smutek i podnieść wibracje.

Tu rozmowa z Dimashem, można sobie włączyć tłumacza:

A tu nowsze nagranie, gdzie osiągnął dźwięk F-8 podobno, tak piszą.

Dimash w Szanghaju:
Śpiewa po mandaryńsku, klimaty folkloru, dziwnie się słucha.... :

Wojna i Pokój:

Rozmowa z Wyższą Jaźnią Dimasha - trochę słabe tłumaczenie, lecz da się w większości zrozumieć.
Zachęcam do przeczytania komentarzy pod filmem, ja włączam tłumacza Google:

Pozdrawiam Piotrze!
Tyle radości wyzwala się w ludziach, to naprawdę cieszy. s3
Krystal
Ostatnio zmieniany: 2020/02/07 19:57 przez Krystal.
Za tę wiadomość podziękował(a): mara

Klucz do siebie 2020/02/05 21:17 #68775

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: Nadchodzą zmiany, więc zobaczymy, co się wydarzy w najbliższej przyszłości. Warto być na topie i niczego nie zaniedbywać, bo czas, /który nie istnieje :) / się kurczy coraz bardziej.A ja pamiętam o Hathorach i często korzystam z ich przekazów i kodów dźwiękowych na podniesienie wibracji, oczyszczanie z negatywów,uzdrawianie itp.

Warto znać MEDYCYNĘ ŚWIATŁA na ten i nadchodzący czas, o której pisałam już wcześniej, ale powtórzę, aby uspokoić obawy, jakie mogą mieć niektóre osoby w związku z sytuacją, jaka panuje na świecie.
Zamiast lęku, który tylko wzmacnia i powiększa problemy, trzeba skupić się na rozwiązaniu i wtedy,, wilk nie taki straszny, jak go malują,,, jak mówi przysłowie.

OTO MEDYCYNA ŚWIATŁA od HATHORÓW, JAKO OCHRONA / UZDROWIENIE PRZED PROMIENIOWANIEM, NEUROTOKSYNAMI, BAKTERIAMI I WIRUSAMI. I wiele innych, co jeszcze możemy dodać, pracując z naszą NIEBIANSKĄ DUSZĄ inaczej WYŻSZĄ JAŹNIĄ. ZACHĘCAM!

tomkenyon.com/medycyna-swiatla

A tu link do Archiwum, gdzie jest więcej tematów, i można bezpłatnie pobrać kody dźwiękowe do tematów i pracy nad sobą.
Polecam!

tomkenyon.com/polish-archives

:2313311: :347:
Krystal
Ostatnio zmieniany: 2020/02/05 21:41 przez Krystal.

Klucz do siebie 2020/04/23 21:49 #68780

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: Witajcie! Długo mnie nie było na moim Mini-Blogu. Pomyślałam sobie, że w obliczu tej zbiorowej hipnozy, jaką mamy aktualnie, dobrze jest poczuć się bezpiecznie i panem /ą własnej przestrzeni.

W moich wpisach dwukrotnie wspominałam o Medycynie Światła wg Hathorów, która chroni/ uzdrawia przed napromieniowaniem, neurotoksynami, szkodliwymi bakteriami, wirusami, wszelkimi czynnikami chorobotwórczymi., poprzez odpowiednie programowanie wody i wody w swoim ciele. Prosta, łatwa i przyjemna.Znajdziecie ją na moim blogu tutaj.Na tej stronie pod datą 05.02.2020r.

Złota Medytacja Kasi jest super , też polecam!

Świetna jest Medytacja z Polem Życia Ewy May - poprzez oddech i intencje, którą bardzo polecam i zachęcam, na różne okoliczności życiowe.

Tworzenie Granic Ochronnych osobistego pola energii:

Roman Nacht - Najpiękniejsza Medytacja Uzdrawiająca:

Pozdrawiam wszystkich zaglądających tutaj serdecznie i życzę głębokiego wewnętrznego spokoju. :przytul: s3
Krystal

Klucz do siebie 2020/05/15 22:35 #68781

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: Witajcie! Wysłuchałam bardzo interesującej rozmowy o spełnianiu marzeń.

Wyraź swoją wolę i spełnij swe marzenia - Marcin Van:

Zachęcam ! :417206:

Krystal

Klucz do siebie 2020/05/20 21:15 #68784

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: Bardzo mi się spodobała ta bajka, więc podzielę się z Wami.

Bajka o podstępnym królu i OkoWid20- Ryszard Klein:

:417206: :41210: s3
Krystal

Klucz do siebie 2020/06/16 13:22 #68785

• Piotr-admin
  • Piotr-admin Avatar
  • Mentor rozwoju osobistego i duchowego
  • Otrzymane podziękowania 2949
  • Oklaski: 25
Czy się komuś podoba czy też nie zmiany nadeszły. Jak zwykle niespodziewanie i z niezwykła silą.
Jak dobrze więc, że pojawiły się tutaj treści, które mogły każdemu pomóc. Kto z nich skorzystał to jego.
Są takie osoby, które zauważyły w nich potencjał. I o nich kilka słów.
W tzw środowisku nikt już chyba nie ma możliwości, że zmiany te stanowią przednówek zmian dużo bardziej poważnych. Warto się na nie przygotować. Co to znaczy w języku kwantowego postrzegania rzeczywistości?
Jak wszyscy wiemy co w tobie to na zewnątrz. Tak więc jak w środku się czujesz to emitujesz. Bądź więc spokojem, radością, miłością i zrozumieniem, a to zobaczysz w swojej rzeczywistości. Dlaczego własnie tak? Ano dlatego, że jesli chcesz ujrzeć zmianę musisz ja zacząć od siebie.
Nie jest ważne jak tego dokonasz, ważne byle ta zmiana się dokonała.
Powodzenia wszystkim życzę (3
Krystal napisał:
:3111204: Nadchodzą zmiany, więc zobaczymy, co się wydarzy w najbliższej przyszłości. Warto być na topie i niczego nie zaniedbywać, bo czas, /który nie istnieje :) / się kurczy coraz bardziej.A ja pamiętam o Hathorach i często korzystam z ich przekazów i kodów dźwiękowych na podniesienie wibracji, oczyszczanie z negatywów,uzdrawianie itp.

Warto znać MEDYCYNĘ ŚWIATŁA na ten i nadchodzący czas, o której pisałam już wcześniej, ale powtórzę, aby uspokoić obawy, jakie mogą mieć niektóre osoby w związku z sytuacją, jaka panuje na świecie.
Zamiast lęku, który tylko wzmacnia i powiększa problemy, trzeba skupić się na rozwiązaniu i wtedy,, wilk nie taki straszny, jak go malują,,, jak mówi przysłowie.

OTO MEDYCYNA ŚWIATŁA od HATHORÓW, JAKO OCHRONA / UZDROWIENIE PRZED PROMIENIOWANIEM, NEUROTOKSYNAMI, BAKTERIAMI I WIRUSAMI. I wiele innych, co jeszcze możemy dodać, pracując z naszą NIEBIANSKĄ DUSZĄ inaczej WYŻSZĄ JAŹNIĄ. ZACHĘCAM!

tomkenyon.com/medycyna-swiatla

A tu link do Archiwum, gdzie jest więcej tematów, i można bezpłatnie pobrać kody dźwiękowe do tematów i pracy nad sobą.
Polecam!

tomkenyon.com/polish-archives

:2313311: :347:
"Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem." C.G.Jung
www.platformytransformacji.com
www.duchowewyprawy.pl
audioteka.com/pl/audiobook
www.facebook.com/piotr.kalinski.1
Za tę wiadomość podziękował(a): mara, Krystal

Klucz do siebie 2020/06/24 15:02 #68786

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: Dziękuję Piotrze! Święte słowa, co z tym zrobimy, jak wykorzystamy to nasze. :dzieki:

Dużo teraz możliwości, można wybierać, co komu odpowiada, z czym rezonuje.

Ostatnio zaintrygował mnie Joe Dispenza i Jego spojrzenie na zmianę naszego umysłu, aby przeprogramować go na nowy sposób.

Ostatnio brałam udział on-line w Warsztatach Flow Summit. Było tam wielu znanych wykładowców,
Przez pięć dni było po pięć, sześć filmów z wykładami. Było z czego robić notatki. :417206:
Można było wykupić na stałe te wykłady, kto mógł sobie na to pozwolić. Ja zostałam przy notatkach. :(

Teraz też będzie osobny Warsztat Joe Dispenzy , zacznie się 29 czerwca 2020r., kto chce może wziąć udział, lecz trzeba zgłosić swój udział.

Bezpłatne szkolenie online z dr Joe Dispenza:

www.drjoedispenzapoland.com/optin/

Medytacja wg Dr Joe Dispenza:

Zachęcam, kto skorzysta, życzę powodzenia! :2313311: s3
Krystal
Ostatnio zmieniany: 2020/06/24 15:04 przez Krystal.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie i kopiowanie bez podania źródła lub bez zgody autorów jest niezgodne z prawem.

© 2016 Katarzyna Świstelnicka i Piotr Kaliński