Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Klucz do siebie

Klucz do siebie 2018/03/03 21:48 #68417

• Krystal
  • Krystal Avatar
  • Zawsze dzialam w słusznej sprawie,Jestem.
  • Otrzymane podziękowania 2608
  • Oklaski: 2
:3111204: Dopóki jeszcze mrozi i śnieg dookoła można pobawić się z dziećmi, a nawet samemu w zabawę bańkami mydlanymi. Coś fajnego! Można przyjrzeć się, jak powstają te piękne wzory! :) Każdy ma w sobie coś z dziecka, więc zabawmy się!

www.twojapogoda.pl/wiadomosc/2018-03-02/...ozone-banki-mydlane/
Powodzenia i miłej zabawy na niedzielę! :417206: :calus7:
Krystal
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Piotr-admin, mara

Klucz do siebie 2018/03/24 18:51 #68440

• Milagros
  • Milagros Avatar
  • Otrzymane podziękowania 39
  • Oklaski: 0
Długo mnie tutaj nie było, zawsze coś innego zajmowało moją uwagę...ale w końcu się zatrzymałam i w zasadzie wszystko co chciałabym wyrazić jest zawarte w tej piosence:

Miłego wieczoru życzę Wam Kochani :347: :347: :347:
Ostatnio zmieniany: 2018/03/24 18:52 przez Milagros.
Za tę wiadomość podziękował(a): mara, Krystal

Klucz do siebie 2018/03/25 15:48 #68441

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: O!, jak miło po długim czasie! Witam w moich progach! (3

Wspaniałe słowa tej piosenki - tak ,, pokochaj Świat, pokochaj siebie już teraz...! Każde jedno słowo w niej jest prawdziwe. Jak niewiele trzeba dać, aby dużo dobrego powstało :) ...

Czasem naprawdę trudno o uśmiech, lecz ten mamy zawsze przy sobie i tylko od nas zależy, czy zawita na naszej twarzy i w sercu. Bo chciałam przy tym powiedzieć, jak już o tym mowa, że uśmiech, ten prawdziwy zaczyna się w sercu... Tam powstaje to uczucie, jak by serce się uśmiechało (3 , a potem przelewa się na twarz, wszystkie jego mięśnie i pojawia się oczywiście w oczach, oczy się śmieją, są błyszczące, pełne życia /, bo przecież tam w głębi nich jest zwierciadło naszej duszy. :) I wtedy Ona, Dusza się raduje w ten sposób. :aniolek:

Próbował ktoś zwrócić na to uwagę?- , bo ja tak. To jest takie fajne uczucie i lekko na sercu i duszy.
Można powiedzieć, że potrzebna jest uważność i obserwacja, jak to się dzieje. Ja to dawno zrobiłam.wtedy często nieświadomie, nie nazywałam tego tak. Niestety czasem nie można wykrzesać tej radości i wtedy jest tylko zwykły uśmiech, lecz on też jest ważny, no lepszy niż wcale. :)
Tutaj sama się buzia uśmiecha... :)

:347:
www.o2.pl/short/czas-na-silownie-powiadasz-6228715654740097s
Krystal
Za tę wiadomość podziękował(a): Piotr-admin, mara, Milagros

Klucz do siebie 2018/04/09 19:35 #68468

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: Wklejam ten filmik, aby był ,,pod ręką,, , który w pewnych momentach może trochę ,,poszatkować,, nasz umysł , który lubi być trochę zastojały i schematyczny. Mowa o relacjach między ludźmi, o porozumiewaniu się z przyrodą, minerałami i zwierzętami. Sporo o tych ostatnich, a na YOU TUBE więcej jeszcze na temat zwierząt, kotów szczególnie, jeśli ktoś jest zainteresowany tym tematem. Trochę też o świecie niewidzialnym w 3D.Interesująca i pouczająca rozmowa.
Trochę maraton, lecz można sobie podzielić na części.

Dawid Cankow - Jasnowidz, Empata i więcej:

Jak Świat do nas mówi:

:)

Krystal
Ostatnio zmieniany: 2018/04/09 19:37 przez Krystal.
Za tę wiadomość podziękował(a): mara

Klucz do siebie 2018/04/21 20:59 #68499

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: Trochę o tym, co chcą powiedzieć nam dzieci.

Małe TDG ,, Góry do góry ,,

Nie chcemy się bać:

:calus7:
Krystal

Klucz do siebie 2018/04/27 19:52 #68501

• Milagros
  • Milagros Avatar
Ręce, które pomagają są bardziej święte, niż usta które się modlą.

Dobrym człowiekiem warto być zawsze,
nawet jeśli nie zawsze się to opłaca!

Całuję, przytulam i życzę cudownego dłuuuugiegooo weekendu :347:
Za tę wiadomość podziękował(a): mara, Krystal

Klucz do siebie 2018/04/28 00:09 #68502

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: To prawda, potrzebne jest działanie, bo inaczej zasila się tylko świat idei i nic z tego nie wynika.
Czasem trzeba trochę bardziej się postarać. :)

Nasza cudna przyroda

Krystal

Klucz do siebie 2018/04/29 14:37 #68504

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: To ja poproszę coś ekstra na grila...! :417206:

(3 :417206:
Krystal
Za tę wiadomość podziękował(a): Piotr-admin, mara

Klucz do siebie 2018/05/15 23:03 #68526

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: Nadszedł ten czas, że trzeba znów udać się do szpitala. :( Z tym leczeniem to u nas cienko. Liczę na to, że wrócę szybko i sama zajmę się sobą, bo to chyba najlepsze rozwiązanie będzie i przynajmniej nietoksyczne. Nie o to chodzi , żeby leczyć bez końca, lecz, żeby wyleczyć, a najlepiej uzdrowić, co by było wielkim sukcesem.

Mam jeszcze trochę spraw do uporządkowania i spakowania, więc teraz żegnam się z Wami na trochę.
W medytacji nie brałam udziału, bo miałam inne zajęcie, a Was wszystkich jest tyle, że nie ma to większego znaczenia..
Trzymajcie się! :przytul: s3

www.o2.pl/short/nietypowy-golab-w-swoim-...ta-6251320062346881s

Chciałam jeszcze przy okazji potwierdzić to, co już kiedyś pisałam o czarnuszce. :417206:
Kiedy ją jem / zmieloną / przeważnie jedną łyżeczkę, to mój poziom glukozy we krwi jest idealny. Zważając na to,że kiedy używa się Enkorton, to trzeba badać co m-c ten poziom glukozy, bo lubi się zaburzać i wzrastać. Normalnie nie miałam z tym problemu, lecz w tym przypadku, kiedy nic nie robiłam, poziom glukozy wzrastał. Miałam 120, 128 nawet, a gdy używam czarnuszkę, to pomimo tego, że przyjmuję ten lek, to miałam 92, teraz ostatnio 93, po prostu super!

Jeśli ma ktoś problem z tym to polecam, przy cukrzycy może być potrzebna mniejsza dawka insuliny. Uważam, że warte uwagi, dlatego dzielę się tym z wami.

Namaste!
Krystal
Za tę wiadomość podziękował(a): Piotr-admin, Lilak, mara

Klucz do siebie 2018/05/16 06:26 #68528

• mara
  • mara Avatar
  • Otrzymane podziękowania 995
  • Oklaski: 1
Krystal :2313311: :3111204:
Za tę wiadomość podziękował(a): Krystal

Klucz do siebie 2018/05/28 20:19 #68530

• Milagros
  • Milagros Avatar
Zawsze byłam zamknięta w sobie, miałam trudności w wyrażaniu uczuć...czas jednak płynął...dorosłam...zrozumiałam wiele rzeczy...przeczytałam sporo mądrych książek...zaczęłam się otwierać...przeżyłam pierwszą Miłość...pierwsze rozczarowanie...potem znowu Miłość...i kolejne rozczarowanie...i tak mogłabym bez końca...zrozumiałam jednak jedną ważną rzecz: Jedynie serce Matki kocha Najprawdziwiej, Najszczerzej, Najmocniej...i Tobie Kochana Mamusiu dedykuję tę cudowną piosenkę:
Kocham Cię bardzo choć tak rzadko to słyszysz to Jesteś dla mnie Najważniejsza s3 s3 s3
Ostatnio zmieniany: 2018/05/28 20:27 przez Milagros.
Za tę wiadomość podziękował(a): Piotr-admin, mara, Krystal

Klucz do siebie 2018/05/28 21:25 #68531

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: Córeczko kochana zrobiłaś mi wielką niespodziankę :231309: s3 . Twoje słowa bardzo mnie wzruszyły i popłakałam się.Wiesz, takie trudne teraz mam doświadczenia, że niełatwo jest utrzymać pogodę ducha i uśmiech na twarzy. Twoje słowa są jak plaster miodu na udręczoną duszę. Bardzo ci dziękuję, ja też Ciebie kocham ! Zawsze, bez względu na wszystko !. Koniecznie chciałam Ciebie, całkiem świadomie i jesteś, więc żyj i bądź szczęśliwa! :przytul: s3
Piosenka piękna, jak wszystkie o matce, bo matka to matka, nie do zastąpienia. :aniolek: s3 Są sytuacje patologiczne to wtedy jest trauma, :boje: niestety. Matka i ojciec są najważniejsi w życiu dziecka, bo od tego wszystko się później zaczyna i zależy. Cały wzór - program. Jeśli jest trauma, no to jest wtedy problem i o to się wszystko rozbija., albo piękno, albo piekło, jak to się mówi.
Najlepiej wybrać miłość do siebie, zamiast tych negatywnych stanów ducha. Moim zdaniem to najlepszy wybór, bo prowadzi do pozytywnych rozwiązań. 3m_sie
:dzieki: :347:
Krystal
Ostatnio zmieniany: 2018/05/28 21:27 przez Krystal.
Za tę wiadomość podziękował(a): mara, Milagros

Klucz do siebie 2018/05/28 22:04 #68532

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: Zostałam wywołana do tablicy, więc jestem... :) I dostrzegam, że tu trochę , jak w tasiemcowych serialach / których od lat nie oglądam już / Można ominąć sporo z nich, może upłynąć trochę czasu i właściwie nic się nie straciło. :cojest: Można kontynuować bez problemu. :417206:

Trochę trwało zanim wróciłam do domu, lecz już jestem. Nie na długo, bo w lipcu znów idę , aby sprawdzić, czy następuje poprawa. Pewnie sobie pojeżdżę co jakiś czas, trudno! Nie potrafią stwierdzić przyczyny problemu, pozostaje diagnozowanie inwazyjne, pod narkozą, aby zrobić biopsję płuca i sprawdzić pod mikroskopem, co to jest, w czym problem.Teraz się nie zgodziłam i wracamy do poprzedniego leczenia enkortonem. Nie jestem zachwycona tym, lecz co mam zrobić. Ze swojej strony podejmuję inne działania, może przyniosą mi wsparcie i pomoc, a nawet uzdrowienie.

Interesujące jest to, że wyniki badań związanych z układem oddechowym są bardzo dobre i zostało to wyrażone w opinii, że progresja radiologiczna nie idzie w parze z dobrym stanem wydolności pacjentki :)

A najciekawsze jest jeszcze to, że sobie robiłam tam różne ćwiczenia z energiami i mając badania czynnościowe /związane z oddechem / na różnych aparatach, podobno ,, nie wyszły,, , chociaż bardzo się starałam / nie jest to takie łatwe temu sprostać / . Pytałam na drugi dzień pani ordynator, która mnie prowadzi, co ja robiłam źle? :231314: Niby nic, tylko wyniki miałam 180 % , co podobno było niemożliwe, jak jakiś młody sprawny chłopak, albo superman. Trochę pożartowaliśmy, lecz musiałam powtórzyć po raz trzeci te wszystkie badania. Z tym, że już nie robiłam tych ćwiczeń ,tak zachowawczo. Coś w tym jednak jest! :417206:
Mara, Lilaku dziękuję Wam z całego serca za życzliwe wsparcie. Dobre energie zawsze są w cenie! :231309: :przytul: s3 :dzieki:

Krystal

Klucz do siebie 2018/05/29 21:59 #68533

• mara
  • mara Avatar
  • Otrzymane podziękowania 995
  • Oklaski: 1
Krystal :przytul: Jak dobrze, źe juź jesteś :jupi:

Klucz do siebie 2018/06/01 08:48 #68534

• Piotr-admin
  • Piotr-admin Avatar
  • Mentor rozwoju osobistego i duchowego
  • Otrzymane podziękowania 2949
  • Oklaski: 25
mara napisał:
Krystal :przytul: Jak dobrze, źe juź jesteś :jupi:

A nawet bardziej :347: :dzieki:
"Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem." C.G.Jung
www.platformytransformacji.com
www.duchowewyprawy.pl
audioteka.com/pl/audiobook
www.facebook.com/piotr.kalinski.1

Wszelkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie i kopiowanie bez podania źródła lub bez zgody autorów jest niezgodne z prawem.

© 2016 Katarzyna Świstelnicka i Piotr Kaliński