Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Klucz do siebie

Klucz do siebie 2018/01/08 15:56 #68286

• Krystal
  • Krystal Avatar
  • Zawsze dzialam w słusznej sprawie,Jestem.
  • Otrzymane podziękowania 2606
  • Oklaski: 2
:3111204: Tak się składa, że posiadam dostęp do aktualnych wpisów na kilku Blogach i mogę w sposób bardziej rozszerzony odnieść się do przedstawianych tam problemów. Czasem bywają sprzeczne ze sobą niektóre spojrzenia na to samo zagadnienie, lecz pozwala mi to dokonywać właSNEGO WYBORU, na który jestem gotowa, z którym rezonuję.

Lubię znać różne punkty widzenia na daną kwestię, a często jest tak, że one z innej strony mówią o tym samym, trochę innym językiem. :) :417206: I to jest fajne ! Często nie ma o co się spierać i dyskutować ,,do czerwoności,,, kiedy się temu bardziej przyjrzeć, z rozszerzoną świadomością, otwartym umysłem i Sercem. W końcu każdy i tak bierze to, co z nim rezonuje, co nie oznacza, że ta cala reszta, to bzdury. Po prostu do pewnych punktów widzenia trzeba dojrzeć, wiele razy u mnie tak było, i tego właśnie doświadczałam. :)

Chciała bym podzielić się wpisem z Bloga, który zawiera moim zdaniem wiele ważnych informacji, które warto poznać.Można się zgodzić lub nie, to kwestia wyboru. Nie będę wklejała więcej linków przy tym, które uważam za aktualne i ciekawe, ponieważ każdy będzie miał do tego dostęp i jeśli zapragnie poznać więcej, to zrobi to. :)

Zachęcam do zapoznania się z kilkoma ostatnimi wpisami, chociażby z ostatniego półrocza, jest ich kilka wartych zastanowienia. :przytul:

Ważne pytania i odpowiedzi:

whitedevas.eu/?p=7646

Fizyczność bez duchowości, duchowość bez fizyczności:

whitedevas.eu/?p=8034

Oto dwa z nich z całego szeregu różnych zagadnień.

:347:
Krystal
Ostatnio zmieniany: 2018/01/14 19:39 przez Krystal.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Piotr-admin, mara

Klucz do siebie 2018/02/01 21:27 #68314

• Maur
  • Maur Avatar
  • Niech płynie...
  • Otrzymane podziękowania 9955
  • Oklaski: 23
Och, wielkie dzięki za kominek hobbita. Pięknie tam zajrzeć.
Niech płynie... z miłością, radością, z wdzięcznością
Za tę wiadomość podziękował(a): Krystal

Klucz do siebie 2018/02/01 22:28 #68318

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: :) Ciepło i przytulnie i tak swojsko.... :piatka: s3
Krystal

Klucz do siebie 2018/02/03 22:01 #68331

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: Współpraca, współdziałanie w Jedności ma różne oblicza:

A tu inna wersja:

Miłego weekendu :calus7:
Krystal
Za tę wiadomość podziękował(a): Maur, mara

Klucz do siebie 2018/02/06 21:44 #68349

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: Chyba można by to nazwać ,,maratonem,, ten mój powrót do zdrowia.Cały poprzedni rok i nie wiem, jak długo , abym mogla powiedzieć. Tak, udało się! - mój organizm zregenerował się, jestem zdrowa! Najpiękniejszy prezent, jaki mogla bym ofiarować sobie teraz! :) :czarodziej: s3 , aby to stało się faktem przejawionym TU i TERAZ.
Przyszła do mnie taka myśl i zapiszę ją sobie, aby mi nie umknęła, ponieważ zadawałam sobie pytanie: Co jeszcze mogę zrobić,? Jak sobie mogę pomoc, by zostać uzdrowiona ?,a nie tylko leczona, leczona, leczona.... :( .

Jak by to było,gdybym przestała reagować ,,alergicznie,, na jakiekolwiek czynniki zewnętrzne i wewnętrzne?
Jak by to było, gdyby żadne zaburzające czynniki nie miały na mnie żadnego wpływu, a mój organizm funkcjonował prawidłowo, w pełni zdrowia i sil witalnych?
Jak by to było, gdybym przestała ,,być,, alergikiem i reagować dysfunkcyjnie na moje otoczenie?
Jak by to było, gdyby moja wyobraźnia / podświadomość/ współpracowała z moją wolą w osiąganiu rzeczy, których pragnę?
Jak bym się czuła i czego doświadczała, gdyby to się przejawiło ?

Można tak tworzyć i tworzyć - każda twórcza inicjatywa potrzebuje jednak pewnej dozy energii /paliwa/, bo bez tego nic się nie zadzieje.I tutaj też należy zadziałać, tak myślę i czuję.

:calus7:
Krystal
Za tę wiadomość podziękował(a): Piotr-admin, Maur, mara

Klucz do siebie 2018/02/06 22:16 #68350

• Maur
  • Maur Avatar
  • Niech płynie...
Czytałem Twoją intencję dzisiaj i przyszło mi coś takiego. Utrzymuj tę myśl przed zaśnięciem, w nocy, gdy się przebudzisz i nad ranem witaj nią dzień.

Z radością i ufnością i wdzięcznością przyjmuję życie i miłość. Wdycham je całą sobą.
Ostatnio zmieniany: 2018/02/06 22:25 przez Maur.
Za tę wiadomość podziękował(a): Piotr-admin, mara, Krystal

Klucz do siebie 2018/02/06 22:31 #68352

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: Wielkie dzięki, już sobie zapisuję. Dziękuję! :calus7:
Krystal

Klucz do siebie 2018/02/06 22:33 #68353

• Maur
  • Maur Avatar
  • Niech płynie...
Korzystaj. Trzymam kciuki. :2313311:
Za tę wiadomość podziękował(a): mara, Krystal

Klucz do siebie 2018/02/08 15:32 #68355

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: Dzisiaj jest piękny dzień, słonecznie jest od kilku dni, trochę mrozik, w nocy kilkanaście st.C, najchłodniej, jak dotąd. Trochę biało, bo kilka dni było ze śniegiem. Tak jednak musi być wg Matki Natury. :)

Dziś Tłusty Czwartek, pączków nie mam i prawdopodobnie tak pozostanie, a do sklepu nie chce mi się pójść w tym celu specjalnie. Wcale mnie to nie martwi, bo mam przeważnie inne wyjścia w różnych sytuacjach. A tutaj mam takie, że właśnie zajadam sobie upieczone przez siebie gofry serduszka, które uwielbiam, Tym razem wypróbowałam taką opcję z dodatkiem mąki kokosowej. Są smaczne, lecz trzeba było trochę pokombinować z proporcją mąki pszennej, bo rozdwajały się, lecz udało się. Karnawał się kończy... , gdzie te czasy, gdy chodziło się na Bal Sylwestrowy i kilka zaliczonych zabaw w Karnawale... Rok w rok. Niestety przeminęły, już nie wrócą, ale nie mogę powiedzieć, że zaprzepaściłam takie okazje. Ludzie więcej bawili się kiedyś, były inne okoliczności i warunki.Ostatnia sobota karnawału, ostatki, czyli śledzik, potem Środa Popielcowa i długa cisza, aż do Świąt Wielkanocnych. Tak się złożyło, że akurat w Środę Popielcową przywitałam na świecie mojego syna.Tyle dni w roku,a akurat w taki dzień...Czy to dobrze, czy źle- tego nie wie nikt. Jak sobie ktoś ułoży życie, tak się potoczy i tyle.
Taka refleksja mnie naszła,gdy zaczęłam pisać. :)

Teraz można sobie usiąść spokojnie, w ciszy i posłuchać:

Namaste! s3
Krystal
Ostatnio zmieniany: 2018/02/08 17:15 przez Krystal.
Za tę wiadomość podziękował(a): Maur

Klucz do siebie 2018/02/08 19:17 #68356

• Maur
  • Maur Avatar
  • Niech płynie...
Refleksyjnie u Ciebie dzisiaj droga przyjaciółko. Zapach wspomnień i serduszkowych gofrów z nutą kokosa. :347:
Za tę wiadomość podziękował(a): Krystal

Klucz do siebie 2018/02/08 20:47 #68358

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: Tak, mimo słońca taki nastrój. Lubię wchodzić w ciszę, lecz też lubię, gdy wokół jest radośnie, co ostatnio dość rzadko mi się zdarza. Lepiej nie myśleć - co będzie?, bo trochę obaw mam z powodu zdrowia, lecz być w TU i TERAZ.
Wczoraj, gdy położyłam się do łóżka, to zamiast snu wykonywałam duchową pracę. Wtedy jest tak spokojnie, w atmosferze też mniej przeszkód i wtedy moje myśli są bardzo inspirujące. Jestem bardziej twórcza, niż za dnia. Przychodziły mi takie piękne myśli, afirmacje dotyczące mojej rzeczywistości, że sama się dziwię. To musiał być Wyższy Umysł. Dziś nie jestem w stanie tego powtórzyć, aby sobie zapisać. Poszło!

Przypominały mi się sytuacje i zdarzenia i poddawałam je Spaleniu i Wchłonięciu przez Fioletowy Płomień i oczywiście z ,Jam Jest Prawo Przebaczenia i Płomień Pochłaniający każdą nieharmonijną działalność świadomości ludzkiej,,
,,Jam Jest Istotą Fioletowego Ognia . ,,Jam Jest Czystością, jakiej pragnie BÓG ,,-wiele razy Długo to trwało, chyba cała Fioletowa się zrobiłam, tyle tego Płomienia puszczałam przez siebie , sytuacje i przez wieki, aż do samego jądra. :) Moje ciało bardzo reaguje na intencje, które wysyłam, często tak czuje, aż dziw, że nie wyraziło się to wyraźną zmianą. One są, kiedy spojrzysz wstecz,lecz inni, co nic nie robią też często mogą to stwierdzić. Może to przejawia się w innym wymiarze.... :231314: Muszę zaznaczać, że w TU i Teraz w tej rzeczywistości i czasie, może to przyniesie lepsze efekty. :czas:
Z tymi wspomnieniami to tak, bo bawiliśmy się na zabawach karnawałowych ,lub urządzaliśmy takie spotkania w domach. Było inaczej niż teraz, jak obserwuję młodych ludzi. Jak zabawa to do rana do ostatniego akordu, a teraz 2-3 nad ranem i już zmęczeni i do domciu. Każde pokolenie jest inne, ma swoje dobre i słabe strony.

Tak mnie naszło ,bo sobie też ,przypomniałam, ze w tańcu całkiem się odprężałam, znikały napięcia i stres, którego mi nigdy nie brakowało.Pewnie, że mam możliwość w domu pokołysać się, potańczyć,lecz jakoś nie mogę się przemoc, jak bym krępowała się sama siebie, aż dziw bierze. W grupie jest inaczej, może tak się przyzwyczaiłam.

Będę kontynuować, co mi podpowie intuicja, a co z tego wyniknie, to się okaże,Archanioł Michał też był poproszony i bardzo odczuwałam tę Obecność, przynajmniej tak ufam. Twoją propozycję oczywiście też włączyłam w tę pracę nad sobą.
Serduszka zjadłam sama i pozostało trochę na później. Odświeżam je w kombiwarze i są, jak świeże.
Krystal

Klucz do siebie 2018/02/14 19:23 #68387

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: Dziś Walentynki - wcześniej tego Święta w Polsce się nie obchodziło. Jak był Walenty, to nie było Walentynek. Teraz są Walentynki, a nie ma Walentego! :( :41210:

Lecz ja mam swoich ulubieńców:

www.o2.pl/galeria/to-prawdziwi-mistrzowi...go-6038323135386753g

www.o2.pl/short/milosc-ponad-wszystko-6044997229019777s

www.o2.pl/artykul/delfiny-rozmawiaja-ze-...ie-6036189019649153a

www.o2.pl/short/delfiny-maja-ubaw-6043965357830785s

Chciałam wkleić filmik, a wskoczył mi temat innego rodzaju, bo go chciałam skopiować i wkleić i się nie dało, za to teraz wskoczyło, więc niech jest. Angażuję się czasem w niektóre tematy. Fajnie by było, gdyby było nas więcej. :piatka:

Powiadomienia
Tego się nie spodziewaliśmy...
14 lut 2018 14:03 (godzinę temu)
Ana Sofía Suárez - Avaaz

do
mnie

podpisz teraz

Tego się nie spodziewaliśmy: na zamówionych przez Avaaz zdjęciach satelitarnych widać bezprecedensową destrukcję Puszczy Amazońskiej. Kolumbijscy avaazowcy będą się domagać oficjalnego śledztwa w sprawie tego podstępnego ataku na Puszczę. Jeśli wesprzemy ich milionem głosów, o sprawie napiszą kolumbijskie media, a politycy nie będą w stanie tego zignorować. Dołącz:
podpisz teraz
Przyjaciele i Przyjaciółki!

Nielegalna wycinka i hodowla koki pustoszy kolumbijską część Amazonii. Przestępcy niszczą wszystko, co napotkają na drodze.

Rząd upiera się, że skala wylesienia jest niewielka. Ale społeczność Avaaz właśnie sfinansowała analizę zdjęć satelitarnych, a jej wyniki są szokujące. Teraz już wiemy: *tak źle jeszcze nie było*.

Musimy zatrzymać ten podstępny atak na Amazonię!

W Kolumbii zbliżają się wybory – to idealny moment, by śledztwo stało się gorącym tematem w kampanii, a w mediach rozpętała się burza. Kiedy zbierzemy milion podpisów, Avaaz zażąda od kandydatów na prezydenta, by zobowiązali się chronić Amazonię i powstrzymać wycinkę drzew:

Kliknij, by zatrzymać podstępny atak na Amazonię

Puszcza Amazońska produkuje niemal ¼ tlenu, którym oddychamy! To dzięki niej nasza planeta się regeneruje. Bardziej znana jest brazylijska część Puszczy, ale obie tworzą ten sam niesamowity ekosystem. Ten podstępny atak stanowi dla niej poważne zagrożenie.

Zbliżające się wybory to okazja, by wywrzeć nacisk na prezydenta Santosa. W 2016 roku wezwał do utworzenia międzynarodowego korytarza ochronnego i zobowiązał się zatrzymać wylesianie do 2020 roku. Plan był ambitny, ale jak dotąd skończyło się na obietnicach.

Dzięki nam obywatelski pozew Kolumbijczyków może wywołać skandal, który zmusi Santosa do działania. Kiedy milion z nas dołączy do apelu, Avaaz umieści przed pałacem prezydenckim wielki licznik z podpisami i wywoła medialną burzę, której Santos nie będzie mógł zignorować.

Kliknij, by zatrzymać podstępny atak na Amazonię

Nasz ruch był wiodącą siłą mobilizującą miliony ludzi na całym świecie do maszerowania przeciw zmianie klimatu. Osiągnęliśmy wielkie zwycięstwa dla oceanów i lasów. Kupiliśmy nawet kawałek lasu deszczowego, by chronić orangutany w Indonezji. Stańmy teraz z Kolumbijczykami, by przywrócić spokój w lasach Amazonii i ocalić płuca naszej planety.

Z nadzieją,
Ana Sofía, Danny, Meetali, Diego i Luis wraz z całym zespołem Avaaz

Dowiedz się więcej:

Rzeź dżungli amazońskiej (Przegląd)
www.tygodnikprzeglad.pl/rzez-dzungli-amazonskiej/

W j. angielskim:
Wylesianie w Kolumbii przybiera na sile po rozbrojeniu FARC-u (The Guardian)
www.theguardian.com/world/2017/jul/11/co...a-deforestation-farc

Jak kolumbijscy rolnicy zalesiają swoje wykarczowane ziemie (The Guardian)
www.theguardian.com/environment/2017/dec...ng-their-logged-land
Avaaz.org to 46-milionowa globalna społeczność, która pracuje nad tym by przekonania i poglądy ludzi na całym świecie kształtowały globalne decyzje. („Avaaz” w wielu językach oznacza „głos” lub „pieśń”). Członkowie i członkinie Avaaz są obywatelami wszystkich krajów na ziemi, nasz zespół pracuje w 18 państwach i na 6 kontynentach, w 17 językach. Przeczytaj o największych kampaniach Avaaz tutaj, obserwuj nas na Facebooku lub Twitterze.

Jesteś częścią ruchu Avaaz i otrzymujesz od nas wiadomości od momentu dołączenia do naszej kampanii „Monsanto vs. Matka Ziemia” w dniu 2013-05-05 za pomocą tego adresu e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Aby nasze wiadomości nie trafiały do spamu, dodaj Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do Twojej listy kontaktów. Jeśli chcesz zmienić swój adres e-mail, język otrzymywanych wiadomości lub inne dane, napisz do nas, lub po prostu zrezygnuj z subskrypcji.

Aby skontaktować się z Avaaz, prosimy nie odpowiadać na ten e-mail. Zamiast tego prosimy skontaktować się z nami przez www.avaaz.org/pl/contact lub pod telefonem +1-888- 922-8229 (USA).

Krystal
Ostatnio zmieniany: 2018/02/14 19:34 przez Krystal.

Klucz do siebie 2018/02/17 20:21 #68393

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: Ciekawe spotkanie, któremu warto poświęcić swoją uwagę, moim zdaniem.
Wiedźma Anja i Jej spojrzenie na duchowość, pracę z energią, rozwijanie talentów. Bardzo interesujące. :417206: :)

- cz.1

-cz.2

Krystal
Za tę wiadomość podziękował(a): mara

Klucz do siebie 2018/02/20 13:39 #68396

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: Ludzie Nowej Ery rodzą się, niektórzy już :) :417206: :czarodziej: dojrzewają, wiele przed nimi i mają niesamowite talenty. Na jednego z nich trafiłam i jestem zachwycona Jego głosem, sposobem wykonania, moim zdaniem perełka. Jest tylko jedno ,,ale,, . Podejrzewam, że nagranie jest standardowe, a nie po kwantowemu 432 Hz, chociaż wolała bym się mylić. Jeśli tak rzeczywiście jest, że ,,po staremu,, , to miała bym ochotę usłyszeć to po nowemu, czyli 432 Hz. Nie potrafię tego przekształcać,bo wiem, że niektórzy potrafili to zrobić jakimś programem Chłopak ma niesamowity i czysty głos , o dużej skali. Fachowo nie określę, bo zwyczajnie się nie znam, piszę prosto, jak czuję.Teraz jest sporo takich osób, które nie mieszczą się w znanych nam schematach. :) :417206: :czarodziej:

Dimash Kudaibergergenov

Zapraszam chętnych na muzyczną ucztę.

Krystal
Za tę wiadomość podziękował(a): Piotr-admin, Maur

Klucz do siebie 2018/02/23 21:24 #68399

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: Trochę zaszalałam i kupiłam kilka książek na temat zdrowia. To jest temat, który ostatnio mnie nie opuszcza.
Trudno w moim przypadku powiedzieć - zrób Dwupunkt i zapomnij. To jakoś tak nie działa u mnie, jak bym potrzebowała głębszego zrozumienia siebie. A wydawało mi się, że siebie rozumiem bardzo dobrze, lecz podświadomość ma swoje własne teorie i potrzebuję dotrzeć w głąb siebie jeszcze bardziej. Ile ciuchów modnych kupiłabym i lakierów i innych takich na czasie, za te kwoty, które wydałam na książki.... :) Gdy dokonuję wyboru, to mój wybór zawsze pada na lektury, na to, co spodziewam się, że pomoże mi pójść do przodu, lub wesprze mnie zdrowotnie. Ograniczony budżet nie pozwala swobodnie poruszać się w tym zakresie, jest to, albo to! No trudno, ja wybieram to, co uznaję, że bardziej mi posłuży. Człowiek zdrowy bardziej przysłuży się społeczeństwu, aniżeli chory, niedomagający, a pięknie ubrany, wymalowany z długimi paznokciami / a pro po paznokci - jestem wygodna, mnie by przeszkadzały takie długie w codziennych czynnościach - stawiam na naturalność :) /.

W książce Doreen Virtue jest przekaz kryształów o tym, że nasze słowa i uczucia są bardzo wartościowe i nie powinniśmy ich ukrywać lub umniejszać, a raczej wykorzystywać je , umacniając siebie wzajemnie. To sprawi, że będziemy rozwijać się energetycznie znacznie szybciej poprzez dzielenie się, oraz wymianę myśli i pomysłów, więc mówmy o tym otwarcie. Nie wstydźmy się publicznych wystąpień, podczas których nauczamy i opowiadamy historie naszego życia.

,, Błogosławcie każdego, kogo widzicie - nieważne, w jaki sposób Was traktuje.
Wasza duchowa, codzienna dawka witamin pochodzi z tej praktyki: - wizualizujcie błogosławieństwa krążące w waszym układzie krwionośnym, oczyszczające Was i dodające witalności waszemu ciału. Regularnie wypełniajcie swój umysł, swoje płuca i swoje jestestwo światłem słonecznym /tęczowym /.,, Czynię tak i zobaczę, co to działanie przyniesie.

I z tym Was zostawiam.... :417206: :)

Krystal
Ostatnio zmieniany: 2018/02/23 21:28 przez Krystal.
Za tę wiadomość podziękował(a): mara

Wszelkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie i kopiowanie bez podania źródła lub bez zgody autorów jest niezgodne z prawem.

© 2016 Katarzyna Świstelnicka i Piotr Kaliński