Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Klucz do siebie

Klucz do siebie 2017/07/29 15:23 #68025

• mara
  • mara Avatar
  • Otrzymane podziękowania 995
  • Oklaski: 1
Z metodą odkurzacza spotkałam się w ksiąźce A. Maciąg. Być moźe Twoja wygląda inaczej :231314:
Naleźy się połoźyć i odpręźyć. Poprosić archanioła Michała, aby przyłoźył do czakry korony rodzaj rury np. jak od odkurzacza i wyciągnął z nas negatywne energie, myśli i emocje. Teraz naleźy poprosić, aby to wszystko trafiło do Boga i zostało całkowicie oczyszczone. Następnie wyobraźamy sobie drugą rurę, ktòra jest połączona z Bogiem i prosimy aby to wolne miejsce (po wyciągnięciu " brudów") zostało wypełnione jasną, uzdrawiającą energią dobroci i miłości. Czyli jedna rura wysysa a druga wtłacza. Naleźy uruchomić wyobraźnię.Na koniec dziękujemy z wdzięcznością. :calus7:
Ostatnio zmieniany: 2017/07/29 15:24 przez mara.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Pieprz i Sól, Krystal

Klucz do siebie 2017/07/29 21:02 #68026

• Krystal
  • Krystal Avatar
  • Zawsze dzialam w słusznej sprawie,Jestem.
  • Otrzymane podziękowania 2608
  • Oklaski: 2
:3111204: mara, bardzo podobne - Doreen Virtue - cyt..,,pewnego dnia w 1995 r.podczas modlitwy, medytacji i rozmowy z Archaniołem Michałem ujrzałam go w wizji, trzymającego urządzenie podobne do przenośnego odkurzacza. Włożył rurę przez górną część mojej głowy i wysysał z mego ciała toksyczny lęk, co stanowiło duchową wersję liposukcji. Drżałam, kiedy archanioł usuwał ze mnie wszelką negatywną energię, jaką wchłonęłam z myśli własnych i innych ludzi. Poczułam się potem lżejsza, bardziej wolna i szczęśliwa.
Prosiłam Michała, by ,, odkurzał ,, moich klientów, a później w 1996 roku zaczęłam uczyć tej metody innych,,.

,, Odkryłam, że odkurzacz Archanioła Michała stanowi szybki i efektywne antidotum na negatywne i niezdrowe wpływy.Ta technika jest niezwykle skuteczna w przypadku nastolatków i działa niezwykle uspokajająco na tych, którzy zachowują się agresywnie.,,.

,,Ty również możesz prosić Archanioła Michała, by odkurzył twój dom,biuro i innych ludzi / zwłaszcza dzieci /. ,,

s3 :przytul: :calus7:
Krystal
Ostatnio zmieniany: 2017/07/29 21:03 przez Krystal.
Za tę wiadomość podziękował(a): mara, Pieprz i Sól, wiśka, Tiger

Klucz do siebie 2017/07/31 13:53 #68027

• Krystal
  • Krystal Avatar
,,PROMIENIUJĘ PIĘKNEM I SIŁĄ DUCHA,,

:3111204: Postanowiłam napisać na temat SOUL BODY FUSION - PROCES, KTÓRY PRZYWRACA JEDNOŚĆ DUSZY I CIAŁA. - JAKO BRAKUJĄCY ELEMENT DO PEŁNI ZDROWIA I UZDROWIENIA. :aniolek: s3

CYT. za Jonette Crowley: ,,Każdy z nas ma piękną duszę, ale czasem nie jesteśmy w stanie całkowicie sprowadzić jej do fizycznego ciała. Przeżywamy życie, nie korzystając w pełni z własnego światła., niezdolni do przywołania zdrowia, dobrobytu i dobrego samopoczucia, które przynależą nam z racji urodzenia. Częstotliwość naszych dusz i częstotliwość naszych ciał nie są zazwyczaj zestrojone. Możemy doświadczać oporu pomiędzy nimi lub wręcz jawnego konfliktu oddzielenia. Tak dzieje się z powodu życiowych traum, bólu, rozczarowania i żalu. Idziemy przez życie niepewnym krokiem bez pełnej mocy i obecności naszego ducha. Na wiele sposobów zagubiliśmy energetyczną tonację, która umożliwia całkowite stopienie się naszej boskości z naszym człowieczeństwem.

Metoda ,, Soul Body Fusion ,, sprawia, że połączenie z naszym własnym potencjałem jest żywe i klarowne. Kiedy sprowadzamy świadomość do ciała, nasza wyjątkowość rozpromienia nasze życie, związki i otoczenie,, .

CZAS TWORZENIA:
Nasza rozmowa z Jonette Crowley. Jonette Crowley jest twórczynią SBF, i bardzo często przyjeżdża do Polski, gdzie czuje się, jak by przybywała do domu i nie wie, dlaczego tak jest. Ma tu swoje duchowe siostry.

czastworzenia.wordpress.com/2013/04/07/n...a-z-jonette-crowley/ s3

Soul Body Fusion: Scalenie Duszy i Ciała.

:przytul: :aniolek: s3

Himalajska Aktywacja Serca:

s3 :przytul: :aniolek:

Bardzo potężne są te narzędzia. Zachęcam do zainteresowania się tym tematem. To może dużo zmienić w życiu każdego, który je stosuje.

Jestem w trakcie przemiany. Nasz Dwupunkt ma wiele wspólnego z SBF, lecz mogą się świetnie uzupełniać w naszej mozaice życia. :417206: s3

Pozdrawiam!

Namaste! s3
Krystal
Ostatnio zmieniany: 2017/07/31 14:00 przez Krystal.
Za tę wiadomość podziękował(a): Mo, mara, Pieprz i Sól, wiśka, Tiger

Klucz do siebie 2017/08/03 00:02 #68042

• Krystal
  • Krystal Avatar
s3 Przeniosłam sobie ten wpis od Tiger - Jestem - z dnia 02.08.2017r. , bo uznałam, że chcę mieć go u siebie na blogu, - mój sposób spojrzenia na pewne sytuacje, o których myślę, że są dla mnie ważne.
W końcu szukam mojego klucza do siebie..... :) :przytul:

:3111204: :41210: mara, trochę tak, jak ,,śmierć kliniczna.. z tym naszym Forum, ale jest tutaj jednak nadzieja, bo wraca się do życia z czymś nowym, doznaje duchowej przemiany, z nowym doświadczeniem i informacją z wyższych wymiarów, a niejednokrotnie ludzie są tego świadomi, czasem nie. :aniolek:
Ja wolę świadomie tam sięgać, do wyższych wibracji w swoim tempie, ale dusza czasem wybiera takie doświadczenie. Może nie może się dogadać ze swoim małym Ja? Ja pragnę dogadać się z moją Duszą w normalny sposób bez takich sensacji, ale sam człowiek świadomie tego raczej nie wybiera. :)

Ja lubię wracać do tego, co kiedyś robiłam, przeczytałam, bo jednak mimo wszystko się zmieniamy, chociaż trudno to nieraz dostrzec. W mózgu tworzą się różne nowe obwody i inaczej patrzymy na to, co kiedyś czytaliśmy,robiliśmy, doświadczaliśmy. Dochodzą nowe narzędzia i świadomość jest już inna , bardziej dojrzała, więc można zauważyć coś, co przedtem umknęło naszej uwadze.A wtedy można wykorzystać nasza wiedzę, wykorzystując to, co już poznaliśmy w codziennym życiu, a taka umiejętność nazywana jest mądrością. I o to chodzi, abyśmy tej mądrości nabyli w swoim życiu, jak najwięcej. Po co komu wiedza, sama, goła, jeśli nie umiemy z niej korzystać, wykorzystać jej dla swojego rozwoju i postępu? Czeka sobie taka ,,wiedza,, cierpliwie wraz z naszą wyższą duchowością, aż ,,dojrzejemy,, , jak zboże do żniw. :417206:

Tigerku, pewnie, że jestem Boska! :) Ty jesteś Boska, i inni są Boscy, wszyscy jesteśmy, bo pochodzimy z Boskiego Źródła Miłości i Światła! :przytul: s3 :aniolek: s3
Bardzo dziękuję, że tak mnie postrzegasz, to teraz pomyśl sobie, że jesteśmy dla siebie lustrem, więc i Ty masz te, czy podobne cechy. Tak, jak byś napisała to o sobie. Zaprzeczysz? :co: Masz pewnie opór? Ja też mam, że inni lepiej.... itd.
Wiesz, zawsze byłam zdana na własne siły, bo w tym, czego potrzebowałam, nie widziałam wsparcia wśród bliskich. Po prostu nie rozumieli tego, ich bajka była inna. Bywało, że zamiast bycia dzieckiem , byłam żoną, rodzicem dla moich rodziców, zamiast być dzieckiem i cieszyć się z uroków dzieciństwa. Czułam na sobie odpowiedzialność za siebie najmniej - za rodziców, braci, całą moją bliską rodzinę, nawet za finanse, abym miała wyposażenie do szkoły i nie tylko.Nie to, że nie dbali, - nie mieli, a powody były rożne, łącznie z chorobami. Zawsze czułam się wzburzona, kiedy dzieci żądały od rodziców różnych rzeczy, bez względu na to, czy ich stać, czy nie. Pewnie sami sobie nieświadomie zawinili, poprzez błędy wychowawcze.Ale to inny temat.

Mam w sobie takie przeświadczenie, że trzeba sobie umieć pomóc,może być przy wsparciu innych, ale jednak.
Jeśli nie potrafię pomóc sobie, to jak mogę to trwale przekazać dla innych? Mam to za sobą, całe lata tego rodzaju doświadczeń. Właśnie nadarzył mi się przykład,teraz. Kiedyś poznałam przez sąsiadów pewnego pana, Z Jego rodziną okazało się, że pracowałam w jednym zakładzie pracy. Wszyscy przez pewien czas spotykaliśmy się w naszych domach. Był On dość agresywny, ale nie w stosunku do nas. Chciałam poznać Jego żonę. Okazało się, że jest problem przemocy w rodzinie na różnych płaszczyznach. Wielokrotnie rozmawiałam z Nim, bo miał dla mnie szacunek i dużo rozmawialiśmy. To samo robiłam z Nią. Zawsze z problemem przychodziła do mnie i z płaczem oczywiście., bo Ją podnoszę na duchu. Uczyłam, co sama umiałam i wiedziałam, lecz ja też miałam swoje osobiste problemy.
Rozmawiałam również wspólnie z obojgiem. Wydawało się, że coś rozumieją, zmienią w sobie, ale okazało się, że to by musiało być wszystko podane na tacy. Tak, chcemy, ale żeby się stało, żeby ktoś coś zrobił - stare i znane.

Potem wszystko się rozpadło, nasza znajomość, ich małżeństwo, a teraz po latach kilka dni temu przyszła do mnie Ona , czysty wrak człowieka.. , chora, bez dachu nad głową. Chciała wsparcia, dałam Jej, na ile potrafiłam, ale wszystkiego , co potrzebowała by, dać Jej nie mogłam, a nawet nie chciałam .Ma bliskich, rodzinę, każdy ma swoją ścieżkę, i nie będę kogoś wyręczać, jak kiedyś. Oni też mają swoje lekcje, czy to rozumieją, czy nie. A z tego, co zobaczyłam, to żadna lekcja nie została nauczona, nic z tego, co poświęciłam im tyle czasu i energii, siebie wręcz, nie zostało w Nich. :( :(
Ja też nie mogłam powiedzieć, że odniosłam sukces w moich problemach, więc przez to mogłam nie być przekonywująca wystarczająco :231314: , Sukces jest tym znacznikiem energii, który można przenieść na drugich o wiele łatwiej. :417206:
Co mi się stworzy na przyszłość , to się okaże.W tym stanie, w jakim jestem nie mogłabym tego robić, bo to nie jest tylko pisanie sobie komentarza na blogu, to coś więcej. Myślę, że coś się kształtuje we mnie i przejawi we właściwym momencie. Najlepiej mi się to robi bez obciążeń, tak na luzie. :)

Jeśli idzie o piosenkę, to zadałam pytanie, co Tobie mam posłać? I od razu wyłapałam z ulubionych właśnie to.
Zawsze tak robię, od lat, gdy chcę kupić coś dla kogoś - na miarę moich możliwości finansowych , pytam tej części siebie, która ,,wie,, , co dla tej osoby mogę kupić, aby to do niej pasowało, aby było przydatne, sprawiło przyjemność, radość.
Wszystko, co piszę , wynika z moich doświadczeń, zrozumienia, zmysłu obserwacji i dlatego trafiam często w sedno.
Podobno mam ,,Starą Duszę,,, a więc ona w swoim wnętrzu wie, a ja na zewnątrz nie mam oporów w różnych tematach. Jeśli się z nimi zapoznaję, to jest tak, że się zgadzam, ja też tak myślę, czuję - z tym, że nie umiałam tego nazwać, sprecyzować, wypływa to po prostu na powierzchnię.
To wszystko, co piszę pozwala mi się temu przyjrzeć, co jest wewnątrz mnie nieuświadomione i wypływa na wierzch. Dlatego też zachęcam innych, aby robili podobnie. To ma Moc! , - może i transformacji. :417206:

Dziękuję za życzenia urodzinowe dziewczyny, :dzieki: :calus7: jeszcze troszkę przede mną, za dwa tygodnie dokładnie od dziś. :)

Pozdrawiam serdecznie! :przytul: s3

:dzieki: :347: :aniolek:
Krystal

Klucz do siebie 2017/08/04 03:44 #68045

• Tiger
  • Tiger Avatar
  • Otrzymane podziękowania 373
  • Oklaski: 0
I bardzo dobrze zrobilas. :347: Troche napisalam u siebie, wiec tu juz nie planowalam rozpisywac sie, ale jak przeczytalam Twoj wstep do tego przeniesienia, to tak mi sie nasunelo: Mysle, ze Klucza to Ty juz nie musisz szukac, Ty juz go masz, tylko teraz musisz zaczac go przekrecac. s3 s3 s3 s3 s3 s3 s3 s3 s3 s3 s3 s3 s3 s3
Za tę wiadomość podziękował(a): Pieprz i Sól, Krystal

Klucz do siebie 2017/08/04 13:48 #68049

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: Ha...Ha....!!! :41210: Tigwr, pewnie masz słuszność, ale pewnie zamek stary, zardzewiał trochę, i trzeba go naoliwić.... (3 , żeby można było go otworzyć i dostać się do środka. :)

:calus7:
Krystal

Klucz do siebie 2017/08/04 23:08 #68051

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: I tak sobie myślę, co jest? Pogoda w kratkę, niepewna, ale postanowiłam zrobić pranie i powiesić na dworze, aby wyschło. W końcu pogoda aż tak nie szaleje jak na południu Polski. I trawę trzeba skosić,bo urosła mocno przez to ciepło i deszcze. Syn zaczął kosić i od razu napadła Go chmara os, takich małych, które miały gniazda w ziemi, lecz o tym nie wiedzieliśmy, dopiero później. Akurat tam, gdzie miałam wieszać moje pranie.Ukąsiło Go kilka sztuk, a ja poszłam zobaczyć to miejsce, skąd one wyleciały... :231314: Wzięłam kosiarkę i chciałam skosić to miejsce,/ bo myślałam, że one sobie odleciały z tej kępy traw/. abym mogła swobodnie powiesić moje pranie. W pewnym momencie i mnie dopadły, tak, że kilka ukąszeń i mi się dostało. Wszystkie na lewej ręce. Ocet poszedł w ruch, trochę piecze jeszcze... :( Poszła w ruch woda z węża, aby usunąć to gniazdo,by opuściły to miejsce, ale one wcale nie były takie chętne na zmianę. Jak to będzie dalej tego nie wiem jeszcze.Co zrobić, aby je wyeksmitować z tych miejsc... :231314: Raczej nie odpowiada mi takie towarzystwo,czy sąsiedztwo. Teraz rozumiem dlaczego mój pies Aris tam się ostatnio nie kładzie, a poprzednio chętnie się tam wylegiwał. Pewnie nie dawały jemu spokoju...
Taka przygoda, niezbyt miła. Gdyby na tę sytuację spojrzeć w taki sposób ,,co wewnątrz, to i na zewnątrz,, to można by się zastanowić nad tym trochę głębiej.
Z jednej strony miłe sytuacje, życzliwe osoby,a z drugiej agresja.... , taka jakby ukryta. Ruszysz coś, to Cię zaatakuje.
Taka rzeczywistość i trzeba mieć to na uwadze.

Wolę miłe niespodzianki, miłego weekendu życzę wszystkim. :przytul: s3 Ja będę miała gościa, więc nie spodziewam się, abym miała tu jakiś wpis zrobić

:347: .
Krystal

Klucz do siebie 2017/08/08 21:27 #68059

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: No i tak, weekend minął, jak z bicza strzelił. Gościa ugościłam i pożegnałam. Następny telefon, następni goście umówieni na poniedziałek. Tym razem ci, których oczekiwałam na początku sierpnia, o czym pisałam, w którymś z poprzednich komentarzy. Upiekłam dla gości wafle-gofry- serca, bo każda z nas je lubi. A domowe, to domowe, mają swoją wartość. Bardzo mile nam się rozmawiało, poruszałyśmy tematy, o których tu często mowa na Forum. :czarodziej: :przytul: s3
Zauważyłam, że poszukiwania duchowe realizowane są w przyspieszonym tempie teraz u nich, aby zrozumieć sytuację i zjawiska. :czarodziej: Słusznie o tym pisał Piotr w komentarzu u mnie i tak się właśnie dzieje. Mogłyśmy rozmawiać o wszystkim, bez obaw, że ktoś będzie wyśmiewał się, lub negował temat. Pełna otwartość na wszystko, o czym była mowa, co przedtem było nie do pomyślenia. To mi teraz zaufano i zwrócono się właśnie do mnie w tej tajemniczej sprawie. :piatka: Przy okazji dowiedziałam się, że oceniano mnie gdzieś w rodzinnych relacjach, że coś psychicznie ze mną jest ,,nie tak,, / a znali mnie dobrze prawie od pieluch / , - bo wiedziałam i myślałam inaczej, niż wszyscy inni razem wzięci. - wygadały się. Ta
sytuacja dużo teraz zmieniła i zmieni, bo jest inny punkt odniesienia. Kuzynkę też wszyscy szanują, cenią i znają, że twardo stąpa po ziemi i nigdy ,,nie bujała w obłokach,, - Wibracja ,,22,,. Jej opinia i zdanie, jak również to, czego doświadcza teraz, też może zostać inaczej przyjęte i zaakceptowane przez innych. :417206:

Nie jestem pewna teraz, ale chyba w ,, Złotej Księdze,, było napisane, że można żyć wiele lat obok mistrza i o tym nie wiedzieć. Mam takie wrażenie, że może być tak w tym przypadku z kuzynką, chociaż Ona sama o tym nie wiedziała i nie wie jeszcze, bo nie wie, co z tym wszystkim zrobić teraz, jak do tego podejść. :231314: Moje wrażenie jest takie, że to Jej dusza domaga się teraz, aby wreszcie zrozumiała i zaczęła realizować swój potencjał. s3 :aniolek:

Kuzynka zapytała mnie - no i co mam z tym teraz zrobić? Ja mam już 77 lat, jestem za stara, żeby robić coś większego dla innych. A ja powiedziałam Jej - najpierw potrzebujesz uzdrowić siebie, bo wynika z tego wszystkiego, że otworzyło Ci się samoistnie serce i możesz wykorzystać tę energię - wibrację serca do uzdrowienia. Tłumaczyłam Jej, jak to wygląda u nas. O obserwacji i znakach, jakie przychodzą w odpowiedzi , aby je zauważać i jak to się robi? Od razu podłapała temat, bo została tak poprowadzona pewnie przez swoją intuicję :aniolek: . Powiedziała, że otwierając szufladkę stoliczka wysunął się Jej na pierwsze miejsce gdzieś z spod spodu napis - ,, Obudźcie się ludzie! ,, - co Ją zainteresowało i szukała,skąd pochodzi. Okazało się, że to był jakiś stary kalendarz. :) :417206: Pewnie czeka nas dużo rozmów telefonicznych, bo Ona nie korzysta z internetu, więc nie ma dostępu do tego, co my mamy i mogła bym polecić, jedynie Jej córka. Wynika z tego, że obie teraz ruszyły do przodu... razem w tandemie. :) :przytul:

Nie napisałam tego wcześniej, - otóż kuzynka przy okazji ujawniła nam, że może przyciągać metalowe przedmioty do swojego ciała. Pokazała nam, jak trzymają się wszystkie łyżki, łyżeczki Jej klatki piersiowej - pochylając się do przodu - nie spadły, lecz były nadal przyciągane do ciała i trzymały się. :shocked: :co: :czarodziej:

Oczywiście razem z Jej córką byłyśmy bardzo zdziwione, bo córka ma 56 lat, a ja Ją znam prawie 60 lat i nie wiedziałyśmy tego. To się pewnie obudziło jakiś czas temu, ale teraz rozumiem, dlaczego mnie do niej tak ciągnęło.. :przytul: .Bardzo się lubiłyśmy i obdarzamy szacunkiem i życzliwością - takie bliskie siostry. To bardzo pozytywna osoba. :przytul: s3 Córka - ze zdziwieniem - mamo, nic mi o tym nie mówiłaś, a mam prawie 60 lat! :confused: .
Oczywiście, sprawdzałyśmy na sobie - ja i Jej córka - (3 - niestety łyżeczki nie trzymały się nas i spadały w dół pod koszulkę. Śmiechu było przy tym też niemało :41210:

Te energie, które teraz schodzą, otwierające ludzką świadomość - traumy i ostatnie przeżycia widać wyzwoliły ten
potencjał, jaki tkwił w Niej. To cieszy i budzi nadzieję, że tak na różne sposoby dzieje się na całym świecie u ludzi. :przytul: s3 :aniolek:

Tak przy okazji zastanawiam się, czy jest jeszcze kultywowana ,,Świadomość pozytywnej zmiany,, i ,,Minuta w Polu Serca,, - bo tak cicho na Forum, a na wewnętrznym, to nie wiem, co się dzieje. :231314: , może tam ... :czas: :czytaj:

Nasze spotkanie dobiegło końca, jeszcze zostały zaopatrzone w pomidorki od sąsiadki prosto z krzaka , nie to, co ze sklepu. w małosolne ogóreczki ode mnie / które aktualnie kiszę sobie w słojach - weckach / i serduszka gofry i pożegnałyśmy się. :przytul: s3

Bardzo dobra atmosfera była, chciałoby się, aby wszystkie spotkania z innymi ludźmi były w takiej przyjaznej atmosferze, czego sobie i Wam wszystkim życzę z całego serca! :przytul: s3 :aniolek:

Takie Motto z tego naszego spotkania wysunęło mi się na pierwszy plan, a brzmi ono :

s3 ,,OBUDŹCIE SIĘ LUDZIE ! ,, :aniolek:
Namaste!
:347:
Krystal
Ostatnio zmieniany: 2017/08/08 22:11 przez Krystal.
Za tę wiadomość podziękował(a): Lilak, mara, Pieprz i Sól, wiśka, Tiger

Klucz do siebie 2017/08/09 15:23 #68060

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: W trakcie swoich poszukiwań natknęłam się na ten filmik:

The Emerald Gateway:

s3

Brama Lwa - Szmaragdowa Energia Bogini i Magenta / energia żeńska i męska / łączą się tworząc Trójcę - Boską Energię, która przypomina w nas 12 -nici DNA. -21 sierpnia.

Ten moment jest TERAZ, aż do 27 sierpnia, gdzie brama zostaje zamknięta.

Tyle zrozumiałam, bo korzystałam z automatycznego tłumacza. Kto zna angielski, może to uściśli dokładniej, lub skoryguje.

Mowa o aktywacji naszego serca, aby było otwarte i gotowe przyjąć te energie Miłości.

Pozdrawiam! :calus7:
Krystal
Za tę wiadomość podziękował(a): Lilak, Pieprz i Sól, Milagros, wiśka, Tiger

Klucz do siebie 2017/08/09 22:15 #68061

• Milagros
  • Milagros Avatar
  • Otrzymane podziękowania 39
Odniosłam dzisiaj sukces, w temacie który wydał się wszystkim niemożliwy...wierzę już we wszystko :) Szczególnie w to co niemożliwe...Bóg mnie jednak Kocha (3 (3 (3
Za tę wiadomość podziękował(a): mara, Pieprz i Sól, Krystal, Tiger

Klucz do siebie 2017/08/09 22:50 #68062

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: Och! Moja córunia się pojawiła po długim czasie! Witam Cię kochana i bardzo się cieszę, że odniosłaś sukces w niemożliwym, że stał się możliwy! :shocked: :) :417206: Chociaż nie wiem, o co chodzi, ale pewnie się dowiem w swoim czasie. Niedługo się spotkamy, mam nadzieję. :calus7:
Przecież wiesz, że wiele niemożliwego zaistniało w moim życiu... :czarodziej:

A Bóg kocha Cię zawsze, czy Ci się powodzi, czy nie! s3 :przytul: :aniolek: Wiele razy słyszałam takie wyrażenia - ,,Bóg mnie ukarał,, .
,,Bóg go skarał,,. ,,Skaranie Boskie ,, . Zupełnie się z tym nie zgadzam. To energie 3W, jakie nam wmówiono, albo z jakiegoś powodu daliśmy sobie wmówić, uwierzyliśmy w to. Teraz nadszedł czas, że zupełnie się z tym nie identyfikuję. Czas uwolnić się od takich przekonań, bo nam już z pewnością nie służą. :42109:

To my mamy problem, on jest w nas samych - jakiś program, wzorzec, przekonanie...., a Bóg - Źródło nie ma z tym nic wspólnego, bo my to stwarzamy - Świadomie lub nie. :(

,,Jesteś kochana, jaka jesteś,, i każdy inny człowiek, choćby miał o sobie złe mniemanie.

To nie Źródło nas opuściło, lecz my ze swoim poczuciem winy , bezwartościowości, lęku :boje: :diabelek: odwróciliśmy się,zamknęliśmy na dopływ tej Miłości ze Źródła . s3 :przytul: :aniolek:

Pa! :347:
Krystal
Ostatnio zmieniany: 2017/08/09 23:42 przez Krystal.
Za tę wiadomość podziękował(a): Piotr-admin, jaskółka, mara, Pieprz i Sól, Milagros, wiśka, Tiger

Klucz do siebie 2017/08/15 22:21 #68063

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: Jeśli ktoś chciałby dołączyć do społeczności ludzi medytujących na całej kuli ziemskiej , na rzecz naszej Planety w intencji - Miłości i Jedności, by połączyć nasze siły i wzmocnić maksymalnie przekaz,

w dniu 21. 08.2017 r. , godz. 20.11 w Polsce, to zapraszam do wspólnej Medytacji - jej czas określony jest na 15 min., to naprawdę niedużo. Trochę dobrej woli, a dużo możemy zmienić w świecie.... :przytul: s3 :aniolek:

Ja mam zamiar stawić się na tę Medytację o godz. 20.11 w dniu 21.08.2017r. s3
Jeśli ktoś czuje podobnie, to zachęcam :piatka: :aniolek:

Krystal
Ostatnio zmieniany: 2017/08/15 22:50 przez Krystal.
Za tę wiadomość podziękował(a): mara, wiśka, Tiger

Klucz do siebie 2017/08/17 04:17 #68064

• Tiger
  • Tiger Avatar
  • Otrzymane podziękowania 373
No niestety, plena medytacja odpada, bo u mnie bedzie godz. 14.11 czyli czas pracy, ale sprobuje chociaz na chwilke pobyc z Wami. (3
Mozliwosc swobodnego rozmawiania z innymi na tematy tutaj poruszane - bezcenna. Ja tego szczescia nie mam. Dlatego fakt, ze jestem tutaj, jest dla mnie bardzo wazny. :calus7:
Milagros, jak slusznie napisalas - "wydawal sie", tylko wydawal sie. To, ze osiagnelas sukces, tylko potwierdza, ze powszechne przekonanie nie zawsze jest sluszne. Skoro osiagnelas go, to znaczy, ze jednak byl mozliwy. Wniosek: nie ma rzeczy niemozliwych. To tylko ludzkie ograniczenia powoduja, ze takie sie wydaja. A "niemozliwe" pokonuja tylko ludzie o otwartych sercach I umyslach. Tacy jak Ty. Gratuluje :231302: I zycze dalszego doswiadczania wlasnej mocy. :347: s3 :347:
Za tę wiadomość podziękował(a): Pieprz i Sól, Krystal, Milagros

Klucz do siebie 2017/08/17 07:33 #68065

• mara
  • mara Avatar
  • Otrzymane podziękowania 995
  • Oklaski: 1
www.iwonasicinska.pl/blog/aktualnosci/uw...-az-do-stycznia-2018
:231343:
Krysiu napotkałam w internecie ten tekst...co sądzisz?
:231314:
Za tę wiadomość podziękował(a): Krystal

Klucz do siebie 2017/08/17 14:06 #68067

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: :3111204: mara, znam ten tekst, czytałam go. Dużo w nim negatywizmu. Ja od dawna śledzę te tematy w towarzystwie osób, które też mają otwarte serca i umysły. Potrafią zobaczyć, lub odczuć, z czym mają do czynienia. Negatywne siły zrobią wszystko, aby posiać wątpliwości i lęk w innych, aby odwieść ludzi od wspólnego działania na rzecz Planety. :4114: :evil: :42109:

Każdy musi rozważyć w swoim sercu, czego chce i jak to z nim rezonuje. Nie namawiam, jedynie zachęcam, zwracam uwagę, że takie rzeczy robi się na świecie. :piatka: s3 Wiem, że nikt tutaj specjalnie się w to nie włącza, lecz czuję, że powinnam to udostępnić, aby każdy mógł samodzielnie podjąć decyzję i dokonać własnego wyboru.

I do każdej indywidualnie osoby należy decyzja, czy chce się włączyć do tej wspólnej inicjatywy, czy nie. Pojedynczo jest Ok! ,ale jednak nie to samo, gdy jest duży, wspólny strumień Energii Miłości.- Prawo rezonansu , jak rozbuja, to może być szansa, że efekt wyrazi się bardziej widocznie, efektywnie.W tym bierze udział bardzo wiele osób na całym świecie, nie kilka, czy kilkadziesiąt, ale tysiące... :przytul: s3

Poczuj, jak odbierasz ten tekst, bo ja czułam tam tyle lęku i nieprzyjemnej energii, że głowa boli... :confused:
Jeśli masz wątpliwości, nie wiesz, lękasz się, to lepiej nie rób... Trzeba mieć otwarte serce i pewność, że to, co robisz jest dobre. Inaczej mija się z celem.... :shocked:

Fajnie, że napisałaś, mogłyśmy wyrazić swoje wątpliwości i zdanie.
Życzę ci powodzenia i sukcesu w uzdrawianiu .Może Evelyn Monachan by Ci pomogła w tym też. Ja znalazłam na You Tube, miałam w zbiorach, ale jak musiałam cofnąć w czasie komputer, bo był problem, to widać było później :czas: , i niestety nie mam, ale można poszukać. :czytaj:

Leczenie Metodą Psychotrniczną - Evelyn Monahan Czytane :

I w postaci pliku PDF.
Załączniki:
Krystal
Ostatnio zmieniany: 2017/08/17 14:38 przez Krystal.
Za tę wiadomość podziękował(a): mara, Pieprz i Sól, wiśka

Wszelkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie i kopiowanie bez podania źródła lub bez zgody autorów jest niezgodne z prawem.

© 2016 Katarzyna Świstelnicka i Piotr Kaliński