Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Frank Kinslow

Frank Kinslow 2016/05/17 17:28 #63712

• sema
  • sema Avatar
  • Otrzymane podziękowania 46
  • Oklaski: 0
Chodziło mi oczywiście o "sekret natychmiastowego uzdrawiania" :oczko:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Frank Kinslow 2016/05/17 23:32 #63716

• Piotr-admin
  • Piotr-admin Avatar
  • Mentor rozwoju osobistego i duchowego
  • Otrzymane podziękowania 2949
  • Oklaski: 25
Piotr-admin napisał:
Kochani,
jakiś czas temu na tu na forum e-⁠sens wyraziła swoją opinię (dwupunkt.com/forum/wasze-mini-blogi/439-...t-kwantowy?start=450) w kwestii dotyczącej kopiowania jej prac-⁠ grafik komputerowych.
Jedni z Was ze zrozumieniem, inni obruszeni wyrazili swoje opinie w tej materii dając (lub nie) temu wyraz na forum.
W konsekwencji zadziało się tyle, że zniknęły ( ku żalowi wielu) jej prace i nowe się nie pojawiły. :497:

Wtedy nic poza tym się nie zmieniło! :231312:

Nadszedł jednak czas na zmianę i ta zmiana dotyczy naszego forum.
Na początek cytat z Wikipedii :
"Prawo autorskie (ang. copyright, symbol: ©) – pojęcie prawnicze oznaczające ogół praw przysługujących autorowi utworu albo zespół norm prawnych wchodzących w skład prawa własności intelektualnej, upoważniających autora do decydowania o użytkowaniu dzieła i czerpaniu z niego korzyści finansowej."pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_autorskie ( w rozszerzonym ujęciu tu: sciaga.pl/tekst/44865-45-prawo_wlasnosci_intelektualnej )

Co z tego wynika?

Postanowiliśmy iść z duchem czasu i nowoczesności, dlatego chciałbym poinformować, że od dziś na naszym forum nie wolno zamieszczać cudzej własności intelektualnej (dotyczy to książek i in.). Takie próby będą skutkowały w pierwszej kolejności usunięciem postu. Mamy jednak nadzieję, że do tego nigdy nie dojdzie. :231312:

Czemu się na to zdecydowaliśmy???

Proszę zadaj sobie poniższe pytanie będąc w polu serca. Od s3
"Jakby to było, jak byś się poczuł, gdyby ktoś Twoją ciężką, roczną pracę skopiował i udostępniał wszędzie, gdzie to tylko możliwe? Odczuj to, odczuj całym sobą. Jak się z tym czujesz???

Dziękuję za uwagę

Piotr
(3

To informacja z poprzedniej strony, wystarczyło przeczytać :dzieki:
"Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem." C.G.Jung
www.platformytransformacji.com
www.duchowewyprawy.pl
audioteka.com/pl/audiobook
www.facebook.com/piotr.kalinski.1

Frank Kinslow 2016/05/18 14:06 #63721

• sema
  • sema Avatar
  • Otrzymane podziękowania 46
  • Oklaski: 0
Drogi Piotrze,

Przeczytalam informacje z poprzedniej strony, zanim tutaj napisalam.
Oczywiscie zgadzam sie z tym i nie zamierzam sie sprzeczac. Nie jestem milosniczka "pirackich" wersji czegokolwiek i niezmiernie rzadko zdarza mi sie z czegos takiego korzystac. Wyjasnilam w moim wpisie, powody, dla ktorych szukam wersji w pdf'ie - niestety nie znalazlam w zadnym sklepie ww. ksiazki w formie ebook'a, a uwierz mi, ze przeszukalam wiele z nich. Nie znaczy to, ze gdybym otrzymala wersje pdf, nie kupilabym jej w formie papierowej (lub elektronicznej, gdyby sie ukazala) przy najblizszej mozliwej okazji.

Niemniej dziekuje za chec pomocy :piatka:
Za tę wiadomość podziękował(a): Piotr-admin

Wszelkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie i kopiowanie bez podania źródła lub bez zgody autorów jest niezgodne z prawem.

© 2016 Katarzyna Świstelnicka i Piotr Kaliński