Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Witam wszystkich cieplutko

Witam wszystkich cieplutko 2015/07/28 13:10 #53043

• mara
  • mara Avatar
  • Otrzymane podziękowania 980
  • Oklaski: 1
:2312912: Robiłam już kilka prób bycia jedną z Was, ale zawsze rezygnowałam. Zbyt mało wiem aby się tu pchać. A więc czytałam, próbowałam stosować zdobyte informacje w praktyce. No cóż ten mój dwupunkt jakiś taki nieudany, ciągle towarzyszą mi obawy-czy dobra intencja, czy dobrze robię, czy oby jestem już w polu serca...czasami miałam wrażenie, że chyba mi coś wychodzi-drżenie, opór między dłonmi, łzy czy potrzeba snu. Jednak gdzieś z tyłu głowy ciągle towarzyszy mi brak wiary-wiary we wszystko. Ostatnie dwa lata są dla mnie bardzo ciężkie. Świat zawalił mi się całkowicie. A lata już nie te;) i sił brak na zaczynanie od nowa. Mówią, że zakręty życiowe to cudowny moment. Dla mnie to jeden wielki strach- co i jak dalej. Zamknęłam się w nieswoim zamku i nie mam siły go opuszczać. Nie mam swojego zamku i może dlatego nie mogę odnalezć właściwych drzwi.Tak bardzo potrzebuję kawałka swojej podłogi i aby nikt nie narzucał mi co mam robić. Wtedy udałoby mi się zebrać siły na pozamykanie jeszcze wielu drzwi, na pozałatwianie wielu spraw. Zdobycie na tym swoim kawałku podłogi bezpieczeństwa i spokoju- to moje wielkie marzenie. Ponoć jeżeli czegoś bardzo się pragnie to cały wszechświat będzie nam sprzyjał-oby. Tyle dobrych i mądrych słów tu przeczytałam. Zauważyłam bezinteresowność i zyczliwość. Dlatego dzisiaj pomyślałam-raz kozie śmierć. Wpisz swoją intencję- zawodowcy robią to lepiej;). Przywitaj się i ucz się od nich. Miło mi być wśród Was.. Pozdrawiam cieplutko rodzinkę dwupunktowców:)Może i ja kiedyś wezmę
udział w warsztatach. Miłego dnia każdego
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Kasia-moderator, Boya, Margo, Hania, elula8, Margo May, iza.p, Mo, jaskółka ten użytkownik otrzymał 5 podziękowań od innych

Witam wszystkich cieplutko 2015/07/28 13:30 #53044

• światełko
  • światełko Avatar
  • Otrzymane podziękowania 760
Witaj Mara
Daj spokój kochana . Ja tam też nic nie wiem a jestem. Liczy się wg mnie otwarcie i serce a to masz! Miło Cię poznać i cieszę się, że ta grupa żyje, ma się dobrze, ciąglę rozwija i dołączają do niej nowe, wspaniałe duszyczki takie jak Ty. Znajdziesz tu prawdziwe wsparcie. Wiem co mówię:)
Zatem witaj, rozgość się, porozglądaj i nic nie bój.A jak bedziesz miała pytania to dawaj śmiało.Jak bedę umiała tak pomogę albo zrobi to ktoś bardziej bogaty w doświadczenie. Nikt mnie nigdy nie zostawił bez odpowiedzi i wiem, że na to samo możesz liczyć. Tak wspaniali ludzie tu są :2313311: :231296:
Za tę wiadomość podziękował(a): Piotr-admin, Boya, Margo, Hania, elula8, Margo May, iza.p, Mo, jaskółka ten użytkownik otrzymał 3 podziękowań od innych

Witam wszystkich cieplutko 2015/07/28 14:10 #53049

• mara
  • mara Avatar
Dziękuję za miłe przyjęcie i pokrzepiające słowa. :dzieki:
Za tę wiadomość podziękował(a): Margo May, Lizka, Maya37

Witam wszystkich cieplutko 2015/07/28 14:10 #53050

• Hania
  • Hania Avatar
  • haniamatita@gmail.com
  • Otrzymane podziękowania 9585
  • Oklaski: 13
s3 s3
Witaj, Maro,
Usmiecham sie do Ciebie serdecznie i ciepło. Zrobiłaś pierwszy krok, otworzyłaś serce. Będzie dobrze, a nawet bardzo dobrze. TY wszystko możesz, a ja - my, Ciebie wesprzemy.

:przytul:
May every Sunrise bring you hope. May every Sunset bring you peace.
www.facebook.com/wiejskizakatekuhani?ref=hl
Za tę wiadomość podziękował(a): Margo, elula8, Margo May, Mo, Maya37, Lilak, mara

Witam wszystkich cieplutko 2015/07/28 14:14 #53051

• mara
  • mara Avatar
W serduchu cieplej-już dawno mnie nkt tak miło nie witał. (3
Za tę wiadomość podziękował(a): Margo, Margo May, Mo

Witam wszystkich cieplutko 2015/07/28 16:14 #53057

• jaskółka
  • jaskółka Avatar
  • Otrzymane podziękowania 3446
  • Oklaski: 4
Witaj, Mara :calus7:

Tak to właśnie jest : robisz kilka prób i rezygnujesz, ale skoro zasygnalizowałaś Polu, że chcesz tu być, to i wypchnęło Cię pewnego dnia do przodu.
Co do Twoich obaw, czuję Twoje wątpliwości, bo moje lata też już nie te.
Są tutaj i młode dziewczyny i starsze wiekiem, ale za to z młodym sercem.
Ale chodzi o to, by kolejne dni były piękniejsze, spokojniejsze i smakowały jak słodkie czereśnie.

Życzę Ci, byś poczuła się tu swobodnie.
I skoro Twoim marzeniem jest swój kawałek podłogi - niech Ci się spełni.
Ostatnio zmieniany: 2015/07/28 16:19 przez jaskółka.
Za tę wiadomość podziękował(a): Kasia-moderator, Margo, Hania, elula8, Margo May, Mo, mara, halinanka

Witam wszystkich cieplutko 2015/07/28 16:23 #53058

• mara
  • mara Avatar
Uwielbiam zapach czereśni oraz świeżo koszonej łąki:) kojarzy mi się z sielanką, beztroską i latem:) Ponoć wspólne zainteresowania łączą i nie liczą lat. Mnie miło zaskakują Wasze ciepłe gesty. I już jest piękniej! Niech się nam wszystkim spełniają marzenia.
Za tę wiadomość podziękował(a): Margo, Hania, Margo May, Lizka, Mo, jaskółka, Lilak

Witam wszystkich cieplutko 2015/07/28 17:07 #53062

• mara
  • mara Avatar
Nadchodząca pełnia zawsze powoduje u mnie problemy z zaśnięciem, ale dzisiaj będę miała o czym myśleć. Dziękuję za powitanie w tej kwantowej rodzince. Może to właśnie jest mój kawałek podłogi:)
Za tę wiadomość podziękował(a): Hania, Margo May, Mo

Witam wszystkich cieplutko 2015/07/28 17:25 #53064

• Margo May
  • Margo May Avatar
  • Otrzymane podziękowania 12776
  • Oklaski: 5
Cześć MARA!
Czemu mara? Mnie się kojarzy z jakąś marą senną, złą, pewnie mnie ktoś w dzieciństwie postraszył :)
Czasami, gdy wszystko odwraca się do góry nogami, to właśnie odwraca się na tę jak najbardziej właściwą stronę...
Wszystkiego się można nauczyć, a przede wszystkim, zacznij czuć. Czuj swoje intencje całym sercem, wtedy nie ma bata dwupunkt musi działać.
Brawo za odwagę, pamiętam jak ja się kiedyś bałam zarejestrować... Ale mnie aż brzuch bolał i stwierdziłam: o nie! Rejestruję się! Raz kozie śmierć a na pochyłe drzewo to i Salomon nie naleje!
I tak zobaczysz, jakie piękne historie jeszcze przed Tobą... Wszystko dopiero się zacznie...
Miłej zabawy Ci życzę... :231302: :2313311: :czarodziej:

P.S. MAM NIEODPARTE wrażenie, że tu nasza średnia wieku na forum to (żeby nie obrazić czy ubliżyć) to spokojnie jakieś 45-50. Także błagam, plis... :41210: :4716: a dusze nasze wszystkie są młode hehe
Ostatnio zmieniany: 2015/07/28 17:30 przez Margo May.
Za tę wiadomość podziękował(a): Piotr-admin, Hania, elula8, Lizka, iza.p, Mo, Maya37, Lilak, mara ten użytkownik otrzymał 2 podziękowań od innych

Witam wszystkich cieplutko 2015/07/28 17:41 #53069

• mara
  • mara Avatar
Musiałam aż przejrzeć się w lustrze-aż taka straszna nie jestem :41210:
Jestem podekscytowana jak jakaś pensjonariuszka (3
Bo to tylko dzieci się starzeją :piatka:
Za tę wiadomość podziękował(a): Hania, Lizka, iza.p, Mo

Witam wszystkich cieplutko 2015/07/28 18:04 #53073

• Lilak
  • Lilak Avatar
  • Jasność widzę :)
  • Otrzymane podziękowania 3400
  • Oklaski: 0
Witam serdecznie, zapewniam że tu znajdziesz swój kawałek podłogi, ba!
nie tylko podłogi, ale i gwiezdnego sufitu,anielskich ścian, ciepłego łoża, przytulnych schodów do nieba (3
dzięki, że jesteś :przytul:
"Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie". (Mahatma Ghandi)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Za tę wiadomość podziękował(a): Hania, elula8, Lizka, Mo, mara

Witam wszystkich cieplutko 2015/07/28 18:08 #53074

• mara
  • mara Avatar
Mara-bo taki ostatnio smęciak ze mnie, ale dziś znowu banan na buzi. Dziękuję :calus7:
Za tę wiadomość podziękował(a): Hania, Mo

Witam wszystkich cieplutko 2015/07/28 18:18 #53075

• Justynka
  • Justynka Avatar
  • "Twoje postrzeganie wpływa na twoją rzeczywistość"
  • Otrzymane podziękowania 5505
  • Oklaski: 15
Witaj Maro w naszej Kwantowej Rodzince :przytul: s3
Nie smutaj Kochana już nic :231296: Tutaj nigdy nie jesteś sama,nasze Forum to najpiękniejsze miejsce jakie znam :woot:
nigdzie nie spotkałam tyle ciepła, wyrozumiałości, chęci pomocy :3111204:
Jesteś u siebie :piatka: i czym prędzej zmieniaj marę na bananka :41210:
s3
Za tę wiadomość podziękował(a): Hania, elula8, Mo, Maya37, światełko, mara

Witam wszystkich cieplutko 2015/07/28 22:15 #53088

• elula8
  • elula8 Avatar
  • Otrzymane podziękowania 4089
  • Oklaski: 0
Ooooooo jeeejkuuuu :3111204:

Wiedźminki już tutaj tyyyyle oczywistych oczywistości napisały, że ...... cóż ja mogę jeszcze dodać :confused:

Wszystko to prawda co piszą, więc nie bój nic Maro i ciesz się obecnością na forum.

Ściskam Cię mocno na powitanie :przytul:

:calus7:
Za tę wiadomość podziękował(a): Hania, mara

Witam wszystkich cieplutko 2015/07/28 22:38 #53090

• Piotr-admin
  • Piotr-admin Avatar
  • Mentor rozwoju osobistego i duchowego
  • Otrzymane podziękowania 2905
  • Oklaski: 25
mara napisał:
:2312912: Robiłam już kilka prób bycia jedną z Was, ale zawsze rezygnowałam. Zbyt mało wiem aby się tu pchać. A więc czytałam, próbowałam ....Tak bardzo potrzebuję kawałka swojej podłogi i aby nikt nie narzucał mi co mam robić. Wtedy udałoby mi się zebrać siły na pozamykanie jeszcze wielu drzwi, na pozałatwianie wielu spraw. Zdobycie na tym swoim kawałku podłogi bezpieczeństwa i spokoju- to moje wielkie marzenie. Ponoć jeżeli czegoś bardzo się pragnie to cały wszechświat będzie nam sprzyjał-oby. Tyle dobrych i mądrych słów tu przeczytałam. Zauważyłam bezinteresowność i zyczliwość. Dlatego dzisiaj pomyślałam-raz kozie śmierć. Wpisz swoją intencję- zawodowcy robią to lepiej;). Przywitaj się i ucz się od nich. Miło mi być wśród Was.. Pozdrawiam cieplutko rodzinkę dwupunktowców:)Może i ja kiedyś wezmę
udział w warsztatach. Miłego dnia każdego

maro, po pierwsze bardzo serdecznie witam i gratuluję odwagi. :231309:
Po drugie, nie ważne co wiesz a co czujesz i jak bardzo pragniesz.
Po trzecie na pewno, a nie oby, wszystko=pole będzie Ci sprzyjać jak się na to otworzysz. :3111204:
Po czwarte, tu nie ma zawodowców, którzy robią coś lepiej. Jesteś tak samo doskonała jak wszyscy :woohoo: i nigdy , od momentu kiedy przeczytasz te słowa, nie oddawaj swojej mocy nikomu :42109: . Co oznacza, rób dwupunkt jak potrafisz, jak instrukcje tu na forum mówią i obserwuj zmiany. :2313311:
Po piąte, jaki teraz nick wybierasz s3 ? Administracyjnie możemy go zmienić. :piatka:
"Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem." C.G.Jung
www.platformytransformacji.com
www.duchowewyprawy.pl
audioteka.com/pl/audiobook
www.facebook.com/piotr.kalinski.1
Ostatnio zmieniany: 2015/07/28 22:39 przez Piotr-admin.
Za tę wiadomość podziękował(a): Kasia-moderator, morska, Sandra27, Margo, elula8, Margo May, iza.p, światełko, Arnika ten użytkownik otrzymał 1 podziękowań od innych

Wszelkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie i kopiowanie bez podania źródła lub bez zgody autorów jest niezgodne z prawem.

© 2016 Katarzyna Świstelnicka i Piotr Kaliński