Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Chciałam się przywitać, ale czy jest z kim?

Chciałam się przywitać, ale czy jest z kim? 2019/12/30 20:22 #68759

• Toast777
  • Toast777 Avatar
  • Jakby to było gdybym jutro obudziła się mając tylk
  • Otrzymane podziękowania 11
  • Oklaski: 0
Witam się ze wszystkimi serdecznie (chociaż tak jak w temacie nie jestem pewna czy jest z kim - takie tu pustki :ermm: ) Śledziłam wpisy na forum kiedyś kiedyś... nawet nie jestem w stanie określić kiedy - pamiętam tylko, że nieco więcej się tu działo :chytry:
Tematem rozwoju osobistego interesuję się już ok 10 lat, o dwupunkcie usłyszałam pierwszy raz ok 5 lat temu, ale powiem szczerze, że jedyne co z niego zrozumiałam to bycie w polu serca... Z dzisiejszej perspektywy widzę, że zrozumiałam najważniejsze i udało mi się tego dokonać, a w tamtym czasie akurat uratowało mi to... sytuację - chociaż chciałoby się powiedzieć inaczej :cfaniak: W dniu dzisiejszym trochę inaczej dwupunkt pojmuję - o ile można tak to ująć. Stosowałam, byłam zafascynowana, byłam pewna że jedyna słuszna droga, byłam też pewna, że nie działa, byłam pewna że działa... normalnie wszystkie kolory tęczy i odcienie szarości z nim przeszłam - podobnie jak z kilkoma innymi metodami kwantowymi. Mam w swojej głowie zdarzenia które są niezbitymi dowodami na to, że TO DZIAŁA - jestem stwórcą, reżyserem swojego życia, mogę mieć to na co sobie pozwolę... WIEM, że to działa... A jednak nie potrafię tego zastosować. Szukam, przeżywam mniejsze wzloty i upadki, moje życie przypomina kiepskiego pływaka który tylko siłą woli trzyma nos nad powierzchnią wody i jedynie raz na jakiś czas uda mu się wychylić głowę tylko po to aby zaraz zmyła go fala. Kiepska sytuacja - mam w zyciu coraz większy bałagan i coraz mniej motywacji żeby go posprzątać, a jednocześnie wewnętrzne przekonanie że przecież tak być nie może... Trzeba coś z tym zrobić.
Już drugi rok przymierzam się do wzięcia udziału w warsztatach u Kasi i Piotra. Zawsze jakoś nie wychodziło... Pewnie jakbym chciała to by wyszło... ale mój umysł zawsze znajduje sobie argumenty do sabotażu - nie ma kasy, nie ma czasu, co ja powiem - że gdzie jadę? Bo oczywiście w mojej rzeczywistości nie ma nikogo kto by nie spojrzał na mnie z dzikim przerażeniem albo co gorsza baranim spojrzeniem kiedy próbuję zacząć temat :cojest: W tym roku - tzn w przyszłym tak naprawdę - postanowiłam sobie, że wreszcie dotrę na warsztaty ( pomimo iż nie widzę siebie wśród większej grupy ludzi :ermm: ) Z tak mocnym postanowieniem jakie mam na ten rok, myślę że w ciągu 5 lat je zrealizuję :mrgreen: Głupi żart oczywiście - oby nie okazał się prawdą :cojest:
Do rzeczy - kończąc swoje "wywnętrzanie się" chciałabym zapytać osoby doświadczone, najchętniej takie które były na warsztatach Kasi i Piotra - jak wprowadzają metody kwantowe w swoje życie. Nie, czy działają, bo że działają to wiem, ale jak nimi żyć. Jak sobie radzicie z codziennością, która przytłacza, w której ciężko dostrzec zmianę nawet jeśli się dzieje? Został tu jeszcze ktoś kto odpowie? I tak w ogóle... gdzie się wszyscy podziali? :roll:
Jakby to było gdybym jutro obudziła się mając tylko to za co dziś byłam wdzięczna...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Piotr-admin, Kasia-moderator, mara, Krystal

Chciałam się przywitać, ale czy jest z kim? 2020/01/03 16:44 #68761

• Krystal
  • Krystal Avatar
  • Zawsze dzialam w słusznej sprawie,Jestem.
  • Otrzymane podziękowania 2605
  • Oklaski: 2
:3111204: :hiya: :2312912: Toast777 witaj w Klubie. Rzeczywiście cisza tutaj na Forum.Zaglądam prawie codziennie, lecz nie robię wpisów już tak często. Co mam zamiar napisać, to za chwilę rezygnuję, bo i tak nikt nie reaguje, może jedna osoba.To co napisałaś zgadza się również ze mną i innymi osobami , jak wiem.Wszyscy prawie przez to przechodziliśmy.

Tak się składa, że kończyłam dwa stopnie Matrycy energetycznej w maju 2014r., lecz jeszcze wtedy nie znałam Kasi i Piotra, których bardzo sobie cenię, a warsztat został mi wykupiony w prezencie urodzinowym, więc nie miałam specjalnie wyboru. Tak się złożyło,że metodę dwupunktu poznałam prawie rok wcześniej przed warsztatami i bardzo chciałam tam się znaleźć. No i takim sposobem skorzystałam z tej możliwości.Trochę właśnie ćwiczyłam sobie wg książek Bartletta.

Odpowiadając na Twoje pytanie, jak sobie radzić z codziennością,która przytłacza? -odpowiem tak, że znając te metody, w każdej trudnej sytuacji je stosuję,czy zauważam zmianę, czy nie. Pozwala mi to z nadzieją spojrzeć w przyszłość i mieć przekonanie, że rozwiązanie istnieje i znajdę je. To mnie podtrzymuje na duchu, bo nieraz bywało bardzo ciężko, ze zdrowiem, finansami, relacjami , co jest dla mnie bardzo istotne. Mniej się zamartwiam, bo wiem, że to niczego nie rozwiąże,a wręcz pogorszy sytuację, mam większy spokój mimo problemów. Kiedyś nie mogła bym przestać o tym myśleć i była bym pełna emocji. Teraz jest większe tzw. ,,poddanie się,, . lecz nie bierność. Studiuję i ćwiczę Rosyjską Medycynę Informacyjną, bo chcę znaleźć rozwiązanie na mój kręgosłup i nie tylko.Zawsze szukam rozwiązania, nigdy nie przestaję, jak nie tak, to tak i uczę się siebie cały czas.

Może ktoś bardziej kompetentny z Warsztatów lub Platform Ci odpowie

Przez te trudności nie skorzystałam z Warsztatów u Kasi i Piotra, a mam wielka chęć na Platformy.
Nie tracę nadziei, że powróci mi forma i zdrowie, bo to duża przeszkoda oprócz sfery finansowej, gdzie mogłabym sobie dorobić i zdobyć na to środki finansowe. Póki co korzystam z wszelkich możliwości, jakie do mnie przychodzą.
Myślę,że większość osób korzysta z forum na fejsbuku,lecz ja nie chcę być na Fejsbuku i w pewien sposób tracę, trudno, a część po prostu zrezygnowała z tej opcji, może niektórzy jeszcze tu powrócą po jakimś czasie.. :czas:

Szkoda, bo było tutaj bardzo miło z tymi osobami, zawiązywały się prawdziwe przyjaźnie i pomoc w potrzebie. Teraz trudno poprosić o wsparcie, bo prawie nikogo nie ma, jedynie niektórzy podczytują to, co zostało tutaj napisane.Też przydatne, lecz taka wspaniała energia tu była i się rozproszyła. w dużym stopniu.

Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę wszystkiego, co najlepsze dla Ciebie, powodzenia! s3
Krystal
Ostatnio zmieniany: 2020/01/03 16:47 przez Krystal.
Za tę wiadomość podziękował(a): Piotr-admin, Kasia-moderator, mara, Toast777

Chciałam się przywitać, ale czy jest z kim? 2020/01/03 19:56 #68763

• Toast777
  • Toast777 Avatar
Krystal, bardzo dziękuję Ci za piękną odpowiedż s3 Czytałam wiele Twoich postów tutaj i uważam Cię za jednego z Mistrzów na tym forum :347: I potwierdziłaś moje "obawy" ;-) Najważniejsza jest konsekwencja, której brak mnie gubi :ermm: A czy Ty zauważyłąś jakieś istotne zmiany po warsztatach z Matrycy? Rozumiem, że nie były to warsztaty z Kasią i Piotrem, ale bardziej interesuje mnie to na ile jakiekolwiek warsztaty pomagają pójść do przodu... Wiadomo - ktoś konsekwentny i zdeterminowany przeczyta kilka artykułów, weżmie się "do roboty" nad sobą i osiągnie więcej niż niejeden "leń" ( mam tu na myśli swój przykład żeby nikt nie poczuł się urażony) po kilku warsztatach. Podsumowując... czy warsztaty w jakikolwiek sposób pomagają "leniom" wziąć się za siebie? Bardziej niż samodzielna praca?
Jakby to było gdybym jutro obudziła się mając tylko to za co dziś byłam wdzięczna...
Za tę wiadomość podziękował(a): Piotr-admin, mara, Krystal

Chciałam się przywitać, ale czy jest z kim? 2020/01/03 20:49 #68764

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: Toast777,aż się zarumieniłam,gdy przeczytałam Twój wpis.Do mistrzostwa to ja dążę, lecz dziękuję, że mnie tak postrzegasz. Jestem cały czas w drodze... :)

Myślę, że aby skorzystać z Warsztatów zawsze trzeba dobrze się zastanowić, przyjrzeć się osobom, które je prowadzą. Mam trochę tego za sobą. Jedne były mało pomocne inne bardziej, zależy, jak zarezonujesz z tematem i osobami, które je prowadzą i w jaki sposób to robią
.
Niektóre okazały się niewypałem, z innych korzystam do dzisiaj w jakimś stopniu.

Jeśli idzie o Matrycę Energetyczną to mogę powiedzieć,że stosuję często.Na Warsztatach u Kasi i Piotra też to było, tylko dodano inne elementy jeszcze i tym się różnią.Teraz jest trochę inaczej, lecz o ile mi wiadomo Dwupunkt jest uczony nadal, bo to podstawa i nauka wchodzenia w przestrzeń serca.
Wiesz,to zależy od osoby - jedni lubią pracować sami , inni potrzebują prowadzenia.

W grupie jest łatwiej uzyskać rezultaty, wyjaśnić wątpliwości.Energia grupy ma moc i to się czuje ,,w powietrzu,,
Łatwiej jest się później odnieść do jakiegoś doświadczenia, czy odczucia z Warsztatów, gdy pracujesz ze sobą w domu.
Skupiając się na tym możesz się do tego dostroić szybciej,przynajmniej ja tak mam,myślę że inne osoby też mogą tak mieć. Ważna jest też energia prowadzących, ich osiągnięcia i doświadczenie pomaga osiągnąć podobne rezultaty, to już dawno jest wiadome.

Jeśli uda Ci się zgromadzić środki,masz takie możliwości to bym Ci radziła skorzystać, ponieważ szybciej uda Ci się osiągnąć oczekiwane rezultaty. Oczywiście jeśli nie zaniechasz pracy nad sobą, bo samo to rzadko coś przychodzi.Nawet największe talenty się nie wyrażą, jeśli nie popracują nad swoim darem.

Co jeszcze przyszło mi teraz do głowy, jeśli bierzesz udział w Warsztatach, to zawsze jest tam coś, czego nie doczytasz w książkach, jakieś małe tajemnice, których się nie rozpowszechnia wszędzie.
Każdy Nauczyciel coś tam trzyma w zanadrzu dla swoich uczestników.

Wszystko przed Tobą, bądź dobrej myśli i działaj! :417206:

Pozdrawiam ciepło! :calus7:
Krystal
Za tę wiadomość podziękował(a): Piotr-admin, Kasia-moderator, mara, Toast777

Chciałam się przywitać, ale czy jest z kim? 2020/01/05 19:58 #68766

• Toast777
  • Toast777 Avatar
Krystal, dziękuję Ci bardzo za to co napisałaś, bo dla mnie to ważna wskazówka. Internetowo, artykułowo i książkow przerobiłam już wiele szkół... Nie wiem do końca czemu, ale jeśli chodzi o warsztaty to biorę pod uwagę tylko te u Kasi i Piotra. Nie krytykując oczywiście innych o podobnej tematyce. Moje Ego jest tak silne i zawzięte, że skutecznie sabotuje wszelkie moje warsztatowe zapędy. Kasię i Piotra też sabotuje, ale Oni w moich planach powracają wciąż i wciąż... :cfaniak: Może jakoś się uda, chociaż od chwili kiedy zaplanowałam swój udział w warsztatach to jak zwykle wymyślam same przeszkody typu "tyle kasy? czy ty wiesz co mogłabyś za to mieć? Przecież miałaś kupić to i tamto... " Taaaak... z kasą niewątpliwie mam w swoim życiu problem - i już się przekonałam, że to głębszy problem bo niby nigdy mi na życie i "PIERDOŁY" nie zabrakło, a jednak ciągle myślę o tym na co mnie nie stać... :ermm: Dziękuję Ci Krystal jeszcze raz za Twoje odpowiedzi. Postanawiam ODPUŚCIĆ temat warsztatów i niech się dzieje...
Za tę wiadomość podziękował(a): Piotr-admin, Kasia-moderator, mara, Krystal

Chciałam się przywitać, ale czy jest z kim? 2020/01/06 16:19 #68767

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: Toast777, dokonałaś wyboru, chociaż jeszcze trochę się wahasz.Wygląda na to, że nie tolerujesz autorytetów nad sobą. Niektórzy tak mają, to nie jest źle,gdy kierujesz się tym, co czujesz z przestrzeni serca i sama chcesz doświadczać..Nie każdy tak potrafi. :231302:

Jeśli idzie o finanse to sporo osób z nas musi dokonywać takiego wyboru, komu lub czemu dać palmę pierwszeństwa.Ja gdzieś pisałam na Forum,że często podejmuję takie decyzje.To zależy, co kogo kręci najbardziej, ja postawiłam na rozwój, i to robię według moich możliwości i warunków.Często się zdarza, że zamiast ciucha, czy temu podobnych rzeczy, stawiam np.na książkę. Taki typ jak ja, tak ma. :)

Gdyby los okazał się dla mnie łaskawy, to chętnie poznała bym osoby o podobnych jak ja zainteresowaniach na żywo.
Nic nie jest wykluczone. Bycie w tej energii jest wspaniałe. :piatka: :przytul: s3 Opisałam to trochę w jednym ze swoich postów.

Życzę Tobie powodzenia i sukcesów z Twoich osiągnięć.Jak Ci się przydarzy coś interesującego, to napisz proszę i opisz swoje wrażenia. :czas: :czytaj:

Pozdrawiam! :calus7:
Krystal
Ostatnio zmieniany: 2020/01/06 16:20 przez Krystal.
Za tę wiadomość podziękował(a): Piotr-admin, mara, Toast777

Chciałam się przywitać, ale czy jest z kim? 2020/02/05 14:28 #68772

• Kasia-moderator
  • Kasia-moderator Avatar
  • Mentorka rozwoju osobistego, autorka
  • Otrzymane podziękowania 5579
  • Oklaski: 42
Dzień dobry :) :jupi:
Rzeczywiście, od kilku lat nie zaglądamy tu praktycznie, choć doceniamy to, że praktycznie codziennie ktoś tu podczytuje dawne treści.
Zmieniliśmy adres strony, profil warsztatów, rozwinęliśmy ogromną działalność na FB, stąd tu pusto. Prowadzenie takiego forum zabiera dużo czasu, a ja piszę teraz książki i mój przekaz można znaleźć właśnie w nich.
Jednak tu panuje większy spokój niż na FB i rzeczywiście może to być nadal super miejsce na takie dłuższe spotkania.
Pozdrawiam serdecznie!
Za tę wiadomość podziękował(a): mara, Krystal

Chciałam się przywitać, ale czy jest z kim? 2020/02/05 19:57 #68773

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: Witam Kasiu! Jak miło Ciebie znów ,,usłyszeć,, :)
Tak, wiem, że się zmieniło, lecz jakoś przytulnie mi tutaj. :)

Słucham Was i oglądam wywiady i spotkania, np. ostatnio w VTV1 z Michaelem.Bardzo sobie cenię ten kanał i prowadzącego,przemiły człowiek.

Powodzenia Kasiu w Twojej pracy, jaką wykonujesz dla siebie i innych , jak również dla Piotra . Świetnie się uzupełniacie w tym, co robicie. :231302: Tak trzymać! :2313311:

Nadchodzą zmiany, więc zobaczymy, co się wydarzy w najbliższej przyszłości. Warto być na topie i niczego nie zaniedbywać, bo czas, /który nie istnieje :) / się kurczy coraz bardziej.A ja pamiętam o Hathorach i często korzystam z ich przekazów i kodów dźwiękowych na podniesienie wibracji, oczyszczanie z negatywów,uzdrawianie itp.

Warto znać Medycynę Światła na ten i nadchodzący czas, o której pisałam już wcześniej, ale chyba na moim mini-blogu powtórzę, aby uspokoić obawy, jakie mogą mieć niektóre osoby.
Zamiast lęku trzeba skupić się na rozwiązaniu i wtedy,, wilk nie taki straszny, jak go malują,,, jak mówi przysłowie.

Pozdrawiam serdecznie Was oboje i zajrzyjcie tu czasem, będzie nam miło! :231309:

Namaste! :347:
Krystal
Ostatnio zmieniany: 2020/02/05 21:48 przez Krystal.
Za tę wiadomość podziękował(a): mara

Wszelkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie i kopiowanie bez podania źródła lub bez zgody autorów jest niezgodne z prawem.

© 2016 Katarzyna Świstelnicka i Piotr Kaliński