Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Szlakiem ciekawych miejsc Mocy i naturalnych metod

Szlakiem ciekawych miejsc Mocy i naturalnych metod 2017/10/13 20:34 #68173

• Krystal
  • Krystal Avatar
  • Zawsze dzialam w słusznej sprawie,Jestem.
  • Otrzymane podziękowania 2512
  • Oklaski: 2
:3111204: Chciałam się podzielić cyklem filmików na temat ciekawych miejsc, dziewiczej przyrody i naturalnych metod uzdrawiania.
Na razie mam dwa filmiki reportaże z Ałtaju, lecz ma być ich więcej, które chciała bym zebrać tutaj razem. Może trafią się jakieś inne jeszcze np. z Peru?

Oto one:

Wyprawa na Syberię - na Ałtaj cz. 1

Relacja Janusza Zagórskiego z Ałtaju:

Zapraszam! :)

:calus7:
Krystal
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Piotr-admin, Kasia-moderator, mara

Szlakiem ciekawych miejsc Mocy i naturalnych metod 2017/10/14 19:28 #68174

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: Znalazłam jeszcze bardzo interesujący wywiad z prof. Walentyną Burkową

Syberyjska natura , a zdrowie człowieka:

CZ.1

CZ.2

Warto posłuchać, bo niektóre informacje są arcyciekawe. :417206:

:347:
Krystal
Ostatnio zmieniany: 2017/10/14 19:31 przez Krystal.
Za tę wiadomość podziękował(a): Piotr-admin, Kasia-moderator

Szlakiem ciekawych miejsc Mocy i naturalnych metod 2017/10/17 13:54 #68175

• Piotr-admin
  • Piotr-admin Avatar
  • Mentor rozwoju osobistego i duchowego
  • Otrzymane podziękowania 2905
  • Oklaski: 25
Krystal, bardzo fajny pomysł. :dzieki:
Na pewno zamieścimy relację z Peru. s3
Później z innych duchowych wypraw. :417206:
A może to co tu pokażesz zainspiruje nas do wyprawy, a może jeszcze innych? :231309:
"Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem." C.G.Jung
www.platformytransformacji.com
www.duchowewyprawy.pl
audioteka.com/pl/audiobook
www.facebook.com/piotr.kalinski.1
Za tę wiadomość podziękował(a): Sandra27, Krystal

Szlakiem ciekawych miejsc Mocy i naturalnych metod 2017/10/17 19:54 #68176

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: Piotrze, tak mi przyszło. Fajnie, jak by się ten temat rozwinął, nie jest zarezerwowany tylko dla mnie, że zrobiłam pierwszy krok. Inni też mogą tutaj coś umieścić, jeśli natkną się na coś interesującego.
A na relacje z Peru czekamy , myślę, że inni też, chociaż milczą, z niecierpliwością czekają. Wierzę, że będzie to udana wyprawa. :417206: :piatka: s3

Krystal
Za tę wiadomość podziękował(a): Piotr-admin

Szlakiem ciekawych miejsc Mocy i naturalnych metod 2017/10/17 20:09 #68177

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: Jeszcze spotkania z prof Walentyną Burkową. Tym razem mowa o florze bakteryjnej jelit i uzdrawiających je roślinach:

cz.1

cz.2

Wykład w Ośrodku Jagiellońskim w Łodzi prof Walentyny Burkowej:

Myślę, że jest o czym posłuchać, wielu z nas dotyczy temat, a może nawet wszystkich. :piatka: s3

Krystal
Ostatnio zmieniany: 2017/10/17 20:10 przez Krystal.
Za tę wiadomość podziękował(a): Piotr-admin, mara

Szlakiem ciekawych miejsc Mocy i naturalnych metod 2017/10/24 19:17 #68185

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: Zastanawiam się , co tu najpierw wkleić, bo nasunęły mi się nowe tematy..

Może w pierwszej kolejności na temat naszego Czakramu Wawelskiego i co zostało odkryte. Jest kilka filmików na ten temat, lecz ja na razie przejrzałam jeden, wydaje się być ważny i akurat na czasie, bo mowa o 11 listopada br.

Kaplica Św. Gereona na Wawelu:

Namaste!
Krystal
Ostatnio zmieniany: 2017/10/24 20:24 przez Krystal.
Za tę wiadomość podziękował(a): mara

Szlakiem ciekawych miejsc Mocy i naturalnych metod 2017/10/25 20:43 #68193

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: Może teraz o kryształach i ich uzdrawiających właściwościach. Jak to wygląda w niewidzialnym świecie i jak to się ma do istoty zwanej człowiekiem. Mamy budowę krystaliczną, czyli taką samą, jaką mają kryształy.

Więcej na ten temat powie pani Katarzyna Barczyńska , która jest architektem , a swoje widzenie i czucie ma w koniuszkach palców, czyli czytanie przestrzeni, jak również aury człowieka.
Bardzo interesujące spostrzeżenia i wglądy w świat energii. :417206: :czarodziej:

Masyw góry Ślęży - Moc i piękno kryształów:

Uzdrawiająca moc kryształów:

Struktury kryształowe:

O naturze kryształów:

Polecam!

Krystal

Szlakiem ciekawych miejsc Mocy i naturalnych metod 2017/11/28 21:23 #68230

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: Nie dalekie to wycieczki, wystarczy wybrać się do lasu, na ścieżki w pobliżu, aby trafić na zioła, które są wokół i bardzo skuteczne w leczeniu. :417206:
Bardzo ciekawie opowiada o nich pani Barbara Kazana , która podaje również sposoby, jak je stosować, jak przyrządzać z nich lecznicze preparaty. Bardzo interesujący filmik. Polecam!

Te zioła sprawiają cuda:

Pozdrawiam! :calus7:
Krystal

Szlakiem ciekawych miejsc Mocy i naturalnych metod 2018/02/24 15:03 #68404

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: Wiecie, że istnieją Tęczowe Góry? Takie prawdziwe, naturalne, mieniące się wszystkimi kolorami tęczy?
Otóż one istnieją naprawdę, w Chinach i można dostać się do nich lecąc z Warszawy do Pekinu w dziewięć godzin... :417206: A potem dostaniesz się bez problemu - tylko 1700 km pociągiem , samolotem lub autobusem Nie lada gratka, chętnie bym się tam znalazła... :)

Zobaczcie sami to cudo! :417206:

dobrewiadomosci.net.pl/606-teczowe-gory/

:calus7:
Krystal
Za tę wiadomość podziękował(a): Kasia-moderator, mara

Szlakiem ciekawych miejsc Mocy i naturalnych metod 2018/02/25 21:06 #68411

• mara
  • mara Avatar
  • Otrzymane podziękowania 980
  • Oklaski: 1
Piękne :calus7:
Za tę wiadomość podziękował(a): Krystal

Szlakiem ciekawych miejsc Mocy i naturalnych metod 2018/05/06 16:45 #68508

• mara
  • mara Avatar
Weekend majowy szybko minął. Pogoda w sumie dopisała. Postanowiłam podzielić się informacjami związanymi z jedną z moich wycieczek. O tym miejscu juź kiedyś wspominałam. :calus7:
Z przyjaciółką lubimy tam czasami się wybrać. Takie nasze miejsce mocy :aniolek:
...Polskie piramidy” z okolic Wietrzychowic niedawno odkryte wciąż badane, Gaju czy Sarnowa to wielkie grobowce kamienne wzniesione na planie wydłużonego trójkąta. Najokazalsze z nich osiągały podobno na naszych ziemiach ponad 150 m długości, a w najwyższym punkcie – przy jednym z boków – dochodziły do około 5 m wysokości. W ich wnętrzu, w kamiennych komorach, od IV do III tysiąclecia p.n.e. grzebano zmarłych. Ta Kultura megalityczna, którą zapoczątkowali słowianie najprawdopodobniej byli pionierami we wznoszeniu takich okazałości jakie znaleźć można u wybrzeży Oceanu Atlantyckiego, gdzie powstało ich najwięcej, m.in. takich znanych „krewniaków” polskich piramid, jak Stonehenge w Anglii czy grobowiec w Newgrange w Irlandii. /z neta
obrzedyitradycje.blogspot.com/2016/10/wi...kolebka-sowian.html/ :piatka:
...Według hinduskiej legendy indyjski bóg Sziwa rzucił w różnych kierunkach świata siedem magicznych kamieni, z których każdy przyporządkowany był jednej z planet Układu Słonecznego. Tam gdzie spadły owe kamienie zaczęła wydobywać się boska energia, która miała służyć ludzkości. Co ciekawe jeden z tych kamieni trafił na Wawel, a konkretnie upadł w obrębie kaplicy św. Gereona. W ten sposób powstał tzw. Czakram Wawelski, najsilniejszy w Polsce, który przy okazji podobno dobrze wpływa na całą Europę Wschodnią. I nic dziwnego związany jest bowiem z samym Jowiszem. Inne kamienie też trafiły pod znakomite adresy. Wystarczy wymienić Machu Picchcu w Peru i jezioro Titicacca w Boliwii, Piramidy Egipskie w Gizie, czy Górę Kalias w Tybecie. Tylko, że jest ich stanowczo więcej niż 7, bo w sumie takich miejsc na świecie jest kilkaset, a i w Polsce można doliczyć się kilkudziesięciu. Jest Góra Ślęża, Łysa Góra, Tykocin, Białowieża, Ostrów Tumski we Wrocławiu, Katedra Gnieźnieńska. To zaledwie kilka tych bardziej znanych. Ja odwiedziłam to mniej uczęszczane w Wietrzychowicach pod Izbicą Kujawską...
...Zagadkę stanowi badany nieco później grobowiec nr 5, gdyż znaleziono tam szczątki dwóch mężczyzn, na których czaszkach zachowały się ślady trepanacji (u jednego z nich była wykonywana aż czterokrotnie)...
...Przy wietrzychowickich kurhanach można wyciszyć się, pomedytować, złapać trochę dobrej energii, ale biada jeśli ktoś z nimi postępuje zbyt obcesowo. Za przykład mogą służyć losy przedwojennego właściciela tych ziem barona Boehmera, który zaczął rozbierać okalające mogiły kamienie i zwozić do swojej posiadłości. Zbudował z nich fundament dworu i okazały parkan, który można oglądać do dzisiaj. I wtedy posypały się na niego nieszczęścia. Podobno pod ich wpływem oraz nękających go złych snów i duchów baron zrezygnował z dalszego niszczenia grobów, a teren cmentarzyska kazał zalesić i zaczął o niego dbać...
...Dziś kurhany otaczają wysokie drzewa, powstał rezerwat archeologiczny, ustawiono ławki i tablice informacyjne dla zwiedzających... Dla mnie ciekawy był widok przewróconego, leciwego dębu, który mimo, że prawie wszystkie korzenie miał w górze, rośnie sobie spokojnie w poprzek i każdej wiosny się zieleni. Podobno to efekt tamtejszej dobrej energii. Słyszałam też, że wprawione oko może dostrzec tam również inne ciekawe rzeczy, a nawet postacie, które pojawiają się i znikają w jasnej poświacie. Mnie się to nie udało, ale może następnym razem zobaczę więcej./ z neta
portalmini.eu/nr46/46_Moc.php/ :piatka:
...Kujawy kojarzymy z nudnawym widokiem nizin i rzepakowych pól. Tymczasem własnie tam mamy okazję zobaczyć jedno z najciekawszych odkryć archeologicznych ziem polkich, pochodzące z okresu neolitu...
...W Sarnowie czeka na nas 9 kurhanów, zbudowanych analogicznie do wietrzychowickich. Sporą niespodzianką dla badaczy było odkrycie w jednym z grobowców szkieletu ułomnej kobiety, pochowanej w poprzek osi wzdłużnej grobowca. Jak dotąd nie natrafiono na grobowiec takich rozmiarów, przeznaczonej tylko dla jednej osoby, na dodatek kobiety. Zagadkowy jest również sposób ułożenia zwłok, gdyż zmarłych układano wzdłuż osi, głową do czoła kurhanu./ z neta
forum.tradytor.pl/viewtopic.php?t=1559/ :piatka:
...Sarnowo...Jednak najciekawszym grobem z wszystkich dziewięciu jest właśnie ten ósmy. We wszystkich grobowcach pod warstwą kamiennego bruku znajdował się pochówek bezpośrednio na ziemi lub w kamiennej skrzyni. W tym grobie po zdjęciu warstwy bruku mimo odnalezienia śladów jamy pogrzebowej, grób był pusty. Szczątki zmarłych znaleziono w innym miejscu. Do czoła grobowca była dostawiona dodatkowa komora i tam odkryto pochówek dwóch osób – mężczyzny i kobiety. Grób ten zawierał jeszcze jedną ciekawostkę. Pomiędzy komorą centralną, a przybudówką znajdowała się komora kultowa. To pod nią naukowcy odnaleźli najstarsze na ziemiach polskich ślady orki. Odbywała się ona przy pomocy radła, ciągniętego przez woły i prawdopodobnie była częścią rytuału związanego z budową grobowca. Natrafiono też na fragmenty pancerza zjedzonego żółwia błotnego.../ z neta
obrzedyitradycje.blogspot.com/2016/10/wi...kolebka-sowian.html/ :piatka:
W załączniku moja fotka :calus7:
Krysiu podpięłam się :231343: mam nadzieję, źe nie przeszkadza Ci to :przytul:
Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 2018/05/07 06:41 przez mara.
Za tę wiadomość podziękował(a): Piotr-admin, Krystal

Szlakiem ciekawych miejsc Mocy i naturalnych metod 2018/05/06 20:25 #68514

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: mara, super, że opisałaś te wspaniałe miejsca, do których nie wszyscy przecież dotrą. Jestem pełna podziwu, ile trudu sobie zadałaś, aby nam przedstawić te ciekawe miejsca i przypomnieć o nich.. :231302:

A poza tym, to jest miejsce dla wszystkich, którzy zechcą coś napisać od siebie. Napisałam to we wcześniejszym poście, tak, że wszystko jest OK!

:3111204: Piotrze, tak mi przyszło. Fajnie, jak by się ten temat rozwinął, nie jest zarezerwowany tylko dla mnie, że zrobiłam pierwszy krok. Inni też mogą tutaj coś umieścić, jeśli natkną się na coś interesującego.
A na relacje z Peru czekamy , myślę, że inni też, chociaż milczą, z niecierpliwością czekają. Wierzę, że będzie to udana wyprawa. :417206: :piatka: s3

Czekamy na inne ciekawe wpisy. :417206:
Krystal
Ostatnio zmieniany: 2018/05/06 20:27 przez Krystal.
Za tę wiadomość podziękował(a): Piotr-admin, mara

Szlakiem ciekawych miejsc Mocy i naturalnych metod 2018/05/10 21:49 #68519

• mara
  • mara Avatar
Chciałam dodać jeszcze, źe jest kilka ciekawych filmików w necie odnośnie Wietrzychowic i Sarnowa.
Mnie i moją przyjaciółke bardziej za serce ujęły Wietrzychowice. I to tam miałam spotkanie z koziołkiem lub bykiem. Raczej chyba jeleń, a więc byk :231343: Dla mnie to cudowne miejsce :calus7: choć w Sarnowie jest grobowiec w którym znaleziono szkielet ułomnej kobiety, zmarłej w wieku 50-70 lat. Pochowana została, prawdopodobnie, w trumnie wydrążonej z pnia drzewa, którą umiejscowiono w poprzek osi wzdłużnej grobowca. Znalezisko to jest czymś wyjątkowym, ponieważ, jak dotąd, nie natrafiono na tak potężny grobowiec usypany dla jednej tylko osoby, i to kobiety. Pewnie " wiedzącej" :aniolek:
Jest jeszcze jeden zakątek, który szczególnie przypadł mi takźe do serca-kaplica Św. Anny na Grabowcu. Niedaleko niej znajduje się miejsce mocy- Patelnia. Nie wspięłam się bezpośrednio na nią, ale wodę z "cudownego" źródelka koło kaplicy piłam :piatka: Jak mam okazję lubię tam wracać. :calus7:
Innym ciekawym miejscem owianym mgiełką tajemnicy była Dolina Królów. Mikroklimat (tak mi się wydaje) uniemoźliwił mi jednak zejście do grobowcaTutanchamona. Moje dzieci zeszły, reszta wycieczki równieź. Ja musiałam zawrócić, poniewaź miałam wraźenie, źe nie mogę swobodnie oddychać :231314:
Wiele ciekawych miejsc skrywa nasze Pomorze.
Krysiu ty teź szybko wracaj :calus7: i dołączam się do Twojego wpisu- Czekamy na inne ciekawe wpisy. :417206:
Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 2018/05/10 22:38 przez mara.

Szlakiem ciekawych miejsc Mocy i naturalnych metod 2018/05/11 00:14 #68520

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: Mara, fajnie tak zwiedzać. Ja kiedyś też dużo podróżowałam po kraju przede wszystkim, lecz teraz inne okoliczności życiowe i wszystko wzięło w łeb, niestety. Jeśli możesz, korzystaj, bo los bywa czasem przekrętny, nie taki, jak się zakładało. Wiesz, co to znaczy live? A odwróć to od tyłu i co Ci wyjdzie? Mam wrażenie , że mi tak się odwróciło. :(

Teraz skupiam się na Hathorach, jest tam wiele uzdrawiających dźwięków. A z tego, co się już dowiedziałam na temat mojego organizmu, potrzebuję uzdrawiania dźwiękiem, chodzi o hormony i tarczycę. Mają świetne oczyszczające nagrania i na nich się skupiam teraz. gdzie można uwolnić napięcia i stres i takie, na głębokie problemy emocjonalne. Nagrania można sobie ściągnąć ze strony , są świetne. Nie mogę mieć niczego za dużo, lecz to jest dosyć trudne na teraz, chociaż się staram.

Ja sobie czytam wszystkie tematy i we większości są medytacje, które można pobrać bezpłatnie. Zachęcam Cię!
Stosuję też tzw holony - Holon Równowagi i Holon Zdrowia. Co to jest, to sobie tam możesz przeczytać. Kiedyś już podawałam linka do Archiwum, ale w tych czeluściach Forum niełatwo znaleźć, więc podam jeszcze raz. Bardzo piękne wibracje podnoszące nasze częstotliwości.

tomkenyon.com/polish-archives

Przyjemnego odbioru, najlepiej jest słuchać przez słuchawki. :417206:

Skupiłam się na kilku, a temat,, , Hatoriański Strumień Światła,, , ,, Strumień ze Światów Wyższych,, , ,,Wewnętrzne Słońce,, ,,, Aethos,,I wiele innych. Zachęcam Cię do poznania tych tematów, bo są bardzo interesujące. Ja korzystałam już wcześniej, jak się pojawiały. Teraz wróciłam i chcę skupić się na tych, które uznaję teraz za niezbędne dla mnie.
Jest tam też Medycyna Światła, o której kiedyś pisałam tutaj na Forum i którą polecam wszystkim, aby potrafili ją zastosować w potrzebie..
Warto poznać wszystkie, a pracować z tymi, które konkretnie mogą być pomocne.

:2313311: :231309: :347:
Krystal

Szlakiem ciekawych miejsc Mocy i naturalnych metod 2018/05/11 06:45 #68521

• mara
  • mara Avatar
Krystal :dzieki: za informacje. Poczytam :calus7: z tarczycą i hormonami teź się mierzymy. :przytul:
Teraz podróżuję mało, odwróciło się :231343: Jednak jak tylko okoliczności pozwolą korzystam. Lubię nowe zakątki.
U nas w kraju te najstarsze, z "duszą" czasami są mniej doceniane np. Wietrzychowice, a w innych krajach takie miejsca są perełką dla zwiedzających. Tak mało przywiązuje się wagę do historii sprzed "chrztu".
I tak np. w Anglii jedenym z najbardziej znanych obiektów turystycznych na świecie są megalityczne kamienne kręgi Stonehenge, dotąd uznawane za świątynie druidów i obserwatorium astronomiczne, najprawdopodobniej były grobowcem. A to z podobnego okresu co Wietrzychowickie czy Sarnowskie grobowce. Kultura pucharów lejkowatych. Tam ściągają tłumy z całego świata, a tu często okoliczni mieszkańcy nie wiedzą, źe są one duźo starsze od piramid w Egipcie. Pierwsi Słowianie są mało znani :231314:
  • Strona:
  • 1
  • 2

Wszelkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie i kopiowanie bez podania źródła lub bez zgody autorów jest niezgodne z prawem.

© 2016 Katarzyna Świstelnicka i Piotr Kaliński