Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Medytacje

Medytacje 2016/12/16 22:16 #66066

• BeeG
  • BeeG Avatar
  • Otrzymane podziękowania 178
  • Oklaski: 0
Kochani.
Mam pytanie odnośnie Sahaja Yoga. Czy ktoś z was praktykował? U mnie w mieście są co tygodniowe spotkania i mam ochotę spróbować. Poczytałam troszkę na różnych stronach i medytacje wyglądają ciekawie. Ja medytuję ale bardziej w domu. Jest polska strona Sahajayoga.pl gdzie można poczytac, porobić ćwiczenia.
Znalazłam również na YT o korzyściach płynących z tej medytacji.

:dzieki: :dzieki: :347:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Kasia-moderator, Pieprz i Sól, Krystal

Medytacje 2016/12/19 20:10 #66091

• Krystal
  • Krystal Avatar
  • Zawsze dzialam w słusznej sprawie,Jestem.
  • Otrzymane podziękowania 2457
  • Oklaski: 2
:3111204: BeeG,posłuchałam tego, co mówi ta Pani.Dobrze, że ludzie zbierają się i w ćwiczą wspólnie, i to jest super!
W sumie temat nie jest nam obcy tutaj na Forum, szczególnie bycie w przestrzenie serca , w czystej świadomości, w ciszy.
We wspólnych medytacjach jest większa moc i siła. Nie wiedziałam, że jest taka Yoga.Spróbuj i później podziel się z nami tu na Forum, jak to postrzegasz i co jeszcze nowego to wnosi. Może powstanie z tego coś nowego? :piatka: s3
Krystal
Za tę wiadomość podziękował(a): Kasia-moderator, Pieprz i Sól, wiśka

Medytacje 2016/12/21 12:07 #66105

• BeeG
  • BeeG Avatar
Napiszę napewno ! :347:
Za tę wiadomość podziękował(a): Krystal

Medytacje 2016/12/23 18:58 #66131

• BeeG
  • BeeG Avatar
Hej kochani. Wczoraj miałam przyjemność uczestniczyć w darmowych warsztatach online Christie Marie Sheldon
Na nich, odbywała się wspólna medytacja na której czyściliśmy nasze blokady. Bardzo fajne doświadczenia, emocje były duże. Na tych warsztatach uczymy się tego o czym mowa w dwupunkcie, słuchamy swojej intuicji, pracujemy światłem, wchodzimy w pole serca, puszczamy.
Warsztaty są prowadzone po angielsku, wystarczy wysłać swoje imię i email oraz potwierdzić rejestrację!!!
Jeśli jest ktoś zainteresowany, może dowiedzieć się czegoś ciekawego , zostawiam linka do rejestracji.
Wczoraj warsztaty zaczęły się o 22:00 czasu angielskiego, czyli 23:00 czasu polskiego.
Darmowych warsztatów jest tylko kilka w ciągu roku, wiem że dziś się też odbywają.
a to link rejestracji.
Kasiu , Piotrze mam nadzieje że mi głowy nie urwiecie za to :) xxx

www.unlimitedabundance.com/products-new/online-training/invite
Ostatnio zmieniany: 2016/12/23 19:12 przez BeeG.
Za tę wiadomość podziękował(a): Piotr-admin, Lilak, Krystal

Medytacje 2018/05/06 17:50 #68511

• mara
  • mara Avatar
  • Otrzymane podziękowania 967
  • Oklaski: 1
"Uwaźność i spokój źabki"- Eline Snel to ksiąźka z płytą. Zawarte są tam fajne ćwiczenia dla dzieci pomagające wyciszyć się, nauczyć uwaźności i medytacji :calus7:
Za tę wiadomość podziękował(a): Piotr-admin, Krystal

Wszelkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie i kopiowanie bez podania źródła lub bez zgody autorów jest niezgodne z prawem.

© 2016 Katarzyna Świstelnicka i Piotr Kaliński