Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Interaktywne Platformy Transformacji®

Interaktywne Platformy Transformacji® 2016/11/22 21:51 #65827

• Kasia-moderator
  • Kasia-moderator Avatar
  • Mentorka rozwoju osobistego, autorka
  • Otrzymane podziękowania 5579
  • Oklaski: 42
Ponad rok temu któregoś wieczoru poczułam potrzebę zapisania słów, które cisnęły mi się pod długopis. Oczywiście wcześniej zrobiłam dwupunkt w intencji odczytania informacji, które już od pół roku krążyły w moim polu :) Częściowe zapisy rezydowały już na kartce, zanotowane kiedyś pośpiesznie. Wspomnianego wieczoru przychodziły słowa i numery...
Teraz w skrócie: to właśnie z tego przekazu powstał nasz autorski warsztat Interaktywne Platformy Transformacji®, którego kolejna edycja właśnie za nami. Już kilkuset absolwentów Platform buduje ich piękne pole w Polsce (chociaż pola informacyjne żadnymi granicami nie są ograniczone i śmiało poza Polskę już "wyfrunęły" :) ) Na tym jednodniowym warsztacie przy dźwiękach cudnej muzyki solfeżowej Toma Soltrona budujemy SWOJE ŚWIADOME POLA W ŚWIADOMOŚCI, gdzie spotykamy wyłącznie przyjazne Istoty, smakujemy przepysznych, nieznanych na Ziemi owoców, w otoczeniu Aniołów (Anielska Platforma 3-3), skąpani we wdzięczności i miłości. Odważnie mierząc się z własnymi słabościami przekraczamy je w końcu i otwieramy się na najlepsze matryce istnienia. Kąpiąc się w wibracjach coraz to wyższych Platform odwiedzamy Bibliotekę Życia i konstruujemy swoje własne urządzenia do oglądania problemów z różnych stron. W końcu zaglądamy "za mur", by posmakować świata 5D.
W trakcie warsztatu poznajemy nieznane smaki, zapachy, kolory, rozkoszujemy się przepięknymi widokami i odczytujemy tajemnicze znaki.

Wraz z Piotrem Kalińskim zapraszamy na kolejną edycję Interaktywnych Platform Transformacji® (IPT), które odbędą się w Warszawie 13 grudnia (nie trzeba mieć ukończonych żadnych warsztatów wstępnych- wystarczy Twoja gotowość)

Uwaga: warsztat jest rozwojowy, tzn, wciąż pojawiają się kolejne informacje do poszczególnych, jak i kolejnych Platform.

platf.5-3online.jpg
Ostatnio zmieniany: 2018/04/07 13:12 przez Kasia-moderator.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Piotr-admin, Justyna, elula8, aneczka, mgielka91, Pieprz i Sól, Krystal, Nataniel

Interaktywne Platformy Transformacji® 2017/02/01 15:36 #66647

• Kasia-moderator
  • Kasia-moderator Avatar
Będę sukcesywnie wrzucać kolejne informacje o IPT®. Teraz na przykłąd taki tekst do poczytania :)
Załączniki:
Za tę wiadomość podziękował(a): aneczka, Pieprz i Sól, Krystal

Interaktywne Platformy Transformacji® 2017/02/11 17:01 #66865

• Kasia-moderator
  • Kasia-moderator Avatar
Interaktywne Platformy Transformacji®. Moi przyjaciele. Wyznaczają drogę, porządkują, podnoszą. Podają rękę. Czasem grożą palcem i wskazują drogę. Nie musisz ich znać, ale możesz. Nowoczesny styl kierujący Twoją uwagę, na to, co jest mniej lub bardziej ważne. Możesz na przykład nie rozumieć, dlaczego coś, co jest bolesne, pojawia się w Twoim życiu, skoro już miało być dobrze. Albo dlaczego kręcisz się w kółko, chociaż podjąłeś już decyzję o marszu naprzód. Jak wyzwolić się z marazmu? Jak aktywnie kreować? Jak wykorzystać coś, co już wiesz z różnych źródeł, ale nie potrafisz wcielać tego w życie?
POZNAJ Platformy® <3.
Najbliższe terminy: Wrocław 19.02. , Warszawa 26.03., Poznań 9.04.

logoIPTpionfb.jpg
Za tę wiadomość podziękował(a): aneczka

Interaktywne Platformy Transformacji® 2017/02/11 17:05 #66866

• Kasia-moderator
  • Kasia-moderator Avatar
20160228_170013.jpg
Za tę wiadomość podziękował(a): Piotr-admin, aneczka, Krystal

Interaktywne Platformy Transformacji® 2017/04/13 10:25 #67394

• Kasia-moderator
  • Kasia-moderator Avatar
Platformy Transformacji - warsztat SKiSK wprowadzający i aktywnie budujący 5D. Ma on na celu budowanie naszego świadomego pola. Ludzie, którzy twierdzili wcześniej, że "niczego nie widzą", nagle, dzięki nieziemskim ćwiczeniom ;) , mają przepiękne wizje (uwaga: nic nie podajemy!!! hahahaha). Dziś przykład ekskluzywnego opisu wizji z Platformy 2-3: s3

"Znałam wcześniej częstotliwości solfeżowe, ale dopiero Platformy sprawiły, że te dźwięki do mnie przemówiły w tak niezwykły sposób. Każda wizja, która przychodziła była dla mnie czymś w rodzaju odpowiedzi od pola na moje wcześniejsze pytania i sprawiała, że zaczynałam rozumieć, a raczej czuć wiele spraw we właściwy dla mnie sposób.
Mówiłaś Kasiu, że wszystko, co widzimy lub czego nie widzimy, jest dobre i że tak ma być. Ja nie za każdym razem widziałam i czułam to, na co starał się nas naprowadzić Piotr podczas każdej z Platform. W kilku przypadkach widziałam zupełnie co innego, ale poddałam się temu, co przychodziło i było to dla mnie cudowne przeżycie. Uznałam, że tak ma być. W kilku przypadkach próbowałam dostosować się do słów Piotra, ale wizja była tak silna, że nie byłam w stanie się jej oprzeć.

Najsilniejsze odczucia przyszły do mnie przy Platformie 2-3. Pamiętam, że Piotr mówił, żebyśmy sobie wyobrazili drogę w lesie, spojrzeli w górę na korony drzew i zobaczyli jak z góry spływają na nas dary, ale ja widziałam zupełnie co innego. W mojej wizji pojawiła się kobieta-ptak ( tak najłatwiej mi to opisać ), była cała ubrana na biało łącznie z nakryciem głowy, widziałam tylko jej uśmiechniętą twarz. Poza twarzą nie widziałam nawet kawałka ciała, bo resztę zasłaniało ubranie, rękawy jej stroju przypominały skrzydła, nie miały piór, ale były tak skrojone ( coś w rodzaju kimonowych rękawów), że przy każdym ruchu wyglądały, jakby machała skrzydłami.
Kiedy pojawiła się przede mną, ukłoniła się lekko ( jak baletnica, zresztą przypominała baletnicę i zaczęła tańczyć. Taniec był tak hipnotyzujący, że nie mogłam skupić swojej uwagi na niczym innym. Słowa, które wypowiadał Piotr, słyszałam jakby z oddali. W tamtym momencie mogłam patrzeć tylko na tańczącego dla mnie przepięknego ptaka.
Każdy ruch, który wykonywała był delikatny i oddawał idealnie muzykę, która zaczynała wchodzić do mojego ciała. Każdy ruch ramionami sprawiał wrażenie, jakby unosiła się nad ziemią . W pewnym momencie, nie przerywając tańca, wyciągnęła ręce w moim kierunku i powiedziała- CHODŹ. Nie mogłam nic zrobić
(i wcale nie protestowałam), nogi same poniosły mnie w jej kierunku i zaczęłyśmy tańczyć razem. Nie tańczyłyśmy tak samo, bo ona wykonywała swoje cudowne ruchy krążąc wokół mnie, a ja czułam się jak w transie, bo moje ciało wykonywało ruchy zgodnie z rytmem muzyki, ale jakby poza moją kontrolą. Kiedy muzyka zaczęła cichnąć, obie się zatrzymałyśmy i mój ptak znowu się ukłonił i powiedziała- PAMIĘTAJ, TAŃCZ ZAWSZE.

Nie wiem dlaczego zobaczyłam akurat taki obraz, ale nie zamieniłabym tego na nic innego. To, co czułam, kiedy tańczyłam, to była czysta wolność (tak tylko umiem to opisać, zresztą poczucie wolności miałam jeszcze w innych wizjach). Jak rozumiem moją wizję? Jeszcze do końca nie wiem, ale wiem, jak to jest czuć się sobą i nie mieć z tego powodu wyrzutów sumienia.
To właśnie dał mi mój ptak... Co jeszcze przyjdzie, nie wiem, ale jestem otwarta na wszystko."
Agnieszka
Za tę wiadomość podziękował(a): elula8, aneczka, jaskółka, mara, Pieprz i Sól, Krystal

Interaktywne Platformy Transformacji® 2017/05/04 23:22 #67542

• Piotr-admin
  • Piotr-admin Avatar
  • Mentor rozwoju osobistego i duchowego
  • Otrzymane podziękowania 2949
  • Oklaski: 25
Nie znasz?
Nie wiesz?
Nie słyszałeś?
Czas poznać to co może pomóc Ci ujawnić prawdę o Tobie samym :347:
"Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem." C.G.Jung
www.platformytransformacji.com
www.duchowewyprawy.pl
audioteka.com/pl/audiobook
www.facebook.com/piotr.kalinski.1
Za tę wiadomość podziękował(a): aneczka, Pieprz i Sól, Krystal

Interaktywne Platformy Transformacji® 2017/07/20 20:27 #67986

• Kasia-moderator
  • Kasia-moderator Avatar
Od czasu do czasu Platformy nawołują, aby o nich pisać :oczko:
Tym razem takie coś "się napisało".
Wklejam razem z nowym, pięknym logo=sygillą. Logo projektowała Agnieszka Krymowa-Król.

Platformy Transformacji® są formą wglądu w naszą własną siłę i delikatnie aktywują pokłady zrozumienia naszej roli we Wszechświecie. Angażują i pobudzają wszystkie zmysły, dzięki którym możemy jeszcze głębiej poznawać możliwości, które są do naszej dyspozycji. Tych możliwości nie szukamy na zewnątrz, lecz zawsze wewnątrz siebie. Poprzez rozumowe podejście nie jesteśmy w stanie dokonać takiego wglądu. Pracując umysłem ślizgamy się po powierzchni.
Platformy nie oceniają, nie różnicują, nie nakazują. Pozwalają dokonywać wyborów, nawet podczas warsztatu- dokładnie tak, jak w życiu. Zwracają uwagę na wolną wolę w każdej chwili i w każdym momencie. To wolna wola prowadzi- używajmy jej świadomie.
Platformy wynoszą nas z głębin nierozpoznania jeszcze szybciej i jeszcze mocniej niż dwupunkt. Stanowią narzędzie dla zaawansowanych, dla tych, którzy już nie potrzebują doświadczać. Na platformach wystarczy BYĆ.
Uczymy się nic nie robić, tylko obserwować. Z głębin naszej pamięci i nie-pamięci wysnuwają się obrazy i uczucia, które niosą nas w swych ramionach. Niektóre wydają się nam znajome, inne zaskakują swoim rozmachem i głębią. Wszystko, czego doświadczamy na Platformach, istnieje w formie zapisów informacyjnych, do których sięgamy, kiedy przestajemy myśleć.
Muzyka, zasłyszana podczas warsztatu, zapada w pamięć komórkową i pozostaje w nas jako zapamiętana wibracja. Wystarczy aktywować ją umysłem, kiedy w domu powracamy do określonych Platform. „Cisza też jest muzyką” mawia Tom Soltron, którego muzykę wykorzystujemy podczas ćwiczeń.
Ten warsztat nowej generacji nie jest niczym, co znamy. Pozwala doświadczać tylko poprzez fakt obserwacji wizji, które coraz aktywniej stają się udziałem ćwiczących. Te wizje zasilają pole informacji Nowego Świata, który istnieje w wyższych wymiarach.
Uczestnicy warsztatów z IPT® są gotowi aktywnie budować Nowy Świat, wychodząc odważnie z własnych ograniczeń, które zrzucają jak stare, niepotrzebne skorupy.
Prowadzeni specjalnie dobranymi ćwiczeniami i muzyką solfeżową, czując wsparcie innych ćwiczących, nurkują w głąb swoich wizji, by odczuć radość współtworzenia poprzez nic-nie-robienie. Re-konfigurują się wtedy wzory informacyjne, które stanowią naszą matrycę. Rozrzedzają się. Stajemy się bardziej świetliści. Wibrujemy wyżej.
Konsekwencją jest zwiększenie kreatywności, odwagi i szeroko rozumiane odczucie naszej wielowymiarowości.

IPTlogozotenabiaym.png

IPTlogobiaenazotym.png
Za tę wiadomość podziękował(a): Piotr-admin, Pieprz i Sól, Krystal, OlgaB, Tiger

Interaktywne Platformy Transformacji® 2018/04/07 13:16 #68461

• Kasia-moderator
  • Kasia-moderator Avatar
Stworzyłam już wiele opisów tego, czym są i czym nie są Interaktywne Platformy Transformacji (R). Niektóre z nich zobaczysz w programie warsztatu, kiedy rozwiniesz dowolny termin IPT z terminarza. Oto najnowszy:
Interaktywne Platformy Transformacji® to niezwykły warsztat oraz przekaz Istot z wyższych wymiarów dla budzących się ludzi.
Doznasz na nim niezwykłego połączenia z własną Prawdziwą Naturą, nauczysz się po prostu być we wsparciu wszechogarniającej Miłości, zrozumiesz prawdziwą rolę swojej intencji, nauczysz się komunikować się z Istotami z Wyższych Wymiarów, doznasz nowej kosmicznej identyfikacji, zapoznasz się z podstawami Świętej Geometrii i jej rolą w naszym życiu. Poznasz znaczenie wibracji kształtów, hologramów Wielkiej Piramidy i dowiesz się, dlaczego w Twoim życiu nie wszystko dzieje się tak, jakbyś chciał. Na tym warsztacie otwieramy szeroko trzecie oko, co pomaga aktywować uśpione nici DNA.
Na IPT® przeżyjesz dużo, dużo więcej, niż jesteśmy w stanie przekazać słowami.
Nigdzie indziej nie poznasz Platform®, ponieważ pochodzą one z indywidualnego przekazu!
Odczytanych jest już 13 na 20 dostępnych!
Warsztat z muzyką solfeżową w wibracjach od 396 Hz do 852 Hz.
Zapraszamy!
Najbliższe warsztaty z Platform odbędą się w maju w Poznaniu, potem Borkowo, Katowice i Kraków. Być może pojawi się ponownie Warszawa. Sprawdź zawsze aktualne terminy w terminarzu!

A oto grafiki do wyższych Platform, które odczytałam po powrocie z Peru/Machu Picchu, w styczniu tego roku, czyli 2018.

Platforma11grafika.jpg

Platforma12grafika.jpg

Platforma13grafika.jpg
Ostatnio zmieniany: 2018/04/07 13:19 przez Kasia-moderator.
Za tę wiadomość podziękował(a): Piotr-admin, Krystal

Interaktywne Platformy Transformacji® 2019/02/20 19:56 #68688

• Piotr-admin
  • Piotr-admin Avatar
"Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem." C.G.Jung
www.duchowewyprawy.pl
Za tę wiadomość podziękował(a): Krystal

Interaktywne Platformy Transformacji® 2019/03/07 13:56 #68696

• Piotr-admin
  • Piotr-admin Avatar
www.duchowewyprawy.pl
Za tę wiadomość podziękował(a): Krystal, Hetak

Interaktywne Platformy Transformacji® 2019/09/04 13:27 #68731

• Piotr-admin
  • Piotr-admin Avatar
Kochani, nie powiedzieliśmy ostatniego słowa, a ni w wywiadzie powyżej, ani w kwestii samych platform.
Temat jest rozwojowy i to do tego stopnia, że niebawem dwa dni zajęć będzie to zbyt krótko, by przećwiczyć wszystko to co mamy dla Was. Teraz, tzn w Krakowie po raz ostatni chyba w formule dwudniowej będzie można doświadczyć swojej drogi do nowego świata, ale po nowym roku raczej będzie to już 3 dniowa formuła. :aniolek:
www.duchowewyprawy.pl
Za tę wiadomość podziękował(a): Krystal

Interaktywne Platformy Transformacji® 2019/12/16 12:26 #68754

• adminkwant
  • adminkwant Avatar
  • Otrzymane podziękowania 314
  • Oklaski: 6
Tak jak wcześniej wspomniał Piotr od stycznia 2020 zmienia się formuła warsztatu. Zaprezentujemy też kolejne dwie Platformy Transformacji® (czyli czternastą i piętnastą).

Zmiana formuły warsztatu polega na tym, że będzie jeszcze więcej praktycznych ćwiczeń. Dotyczą one zarówno pierwszej, jak i drugiej dziesiątki Platform®.

W pierwszej dziesiątce rozwiniemy przykładowo praktyczne czytanie z pola AKASZY (zwanego też Kronikami Akaszy). Jednak będzie to dla nas jedno z wielu rozwijających ćwiczeń, a nie cel sam w sobie. Druga dziesiątka to aktywne hologramy, rozpoznawanie ukrytych symboli, znaczenie kosmicznych wibracji, które na nas oddziaływują.

Platformy® czternasta i piętnasta to absolutna NOWOŚĆ. Co obejmują te Platformy®?
- Głęboką rekognicję (rozpoznanie prawdziwej tożsamości) siebie i innych
- Nowe Kosmiczne (wielowymiarowe) Avatary
- Rozwój telepatii oraz jako kolejny krok INTERKOMUNIKACJĘ LEMURIAŃSKĄ.
- Komunikację wielowymiarową
- wiele praktycznych ćwiczeń przekazanych do naszego wymiaru.
- Informacje na temat procesu odnawiania się naszych ciał
- Rozpoznanie misji i jej akceptację - i wiele innych informacji (dostępnych od stycznia 2020).

Jeśli macie pytania- zapraszamy do dyskusji :)
:347:

Platformybanerzdatami2020.jpg
Ostatnio zmieniany: 2019/12/16 13:53 przez Kasia-moderator.

Interaktywne Platformy Transformacji® 2019/12/16 16:14 #68757

Ja mam pytanie... Czy na takie szkolenie można iść jak się nigdy nie było na żadnym innym? W sensie to byłby mój pierwszy raz na jakimś rozwojowym kursie...

Interaktywne Platformy Transformacji® 2019/12/17 13:07 #68758

• Piotr-admin
  • Piotr-admin Avatar
Warsztat IPT® jest dla wszystkich. Nie ma znaczenia czy ktoś wie cokolwiek w tym temacie. Wystarczy otwartość :woot:
www.duchowewyprawy.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie i kopiowanie bez podania źródła lub bez zgody autorów jest niezgodne z prawem.

© 2016 Katarzyna Świstelnicka i Piotr Kaliński