Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: DOBRE WIADOMOŚCI

DOBRE WIADOMOŚCI 2016/07/06 16:30 #64282

• Krystal
  • Krystal Avatar
  • Zawsze dzialam w słusznej sprawie,Jestem.
  • Otrzymane podziękowania 2457
  • Oklaski: 2
:hiya: :2312912: :3111204: Kochani, tak sobie pomyślałam, aby w obliczu tylu negatywnych informacji, którymi jesteśmy bombardowani, w większym lub mniejszym stopniu, a których tak całkowicie nie da się uniknąć, stworzyć sobie takie antidotum w postaci pozytywnych wiadomości, pozytywnych informacji i przeróżnych ,,dobrych :) ,, zmian. Można by tu wpisywać takie informacje, aby budziły i utrwalały w nas jasną stronę życia, pozytywne uczucia i emocje , wyzwalały pozytywne, wyższe wibracje. :przytul: s3 :aniolek:
Oczywiście, one przewijają się przez Forum w różnych miejscach, a tu mogła by być taka ich kumulacja. :przytul: s3 s3 s3 :aniolek:
Na początek:

dobrewiadomosci.net.pl/11839-13-letni-ch...a-mniej-niz-13-euro/

dobrewiadomosci.net.pl/554-poproszono-ic...na-tak-cenna-lekcje/

dobrewiadomosci.net.pl/10650-ten-mezczyz...a-90-dniowa-terapie/

dobrewiadomosci.net.pl/602-korzen-mniszk...zy-od-chemioterapii/

dobrewiadomosci.net.pl/923-lekarze-suger...da-maly-jett-morris/

dobrewiadomosci.net.pl/10319-pies-ze-sch...a-uratowal-mu-zycie/

www.o2.pl/galeria/bal-sie-ludzi-dopoki-n...ka-6009937031537793g

Dobrego nastroju życzę każdego dnia! :calus7:
Krystal
Ostatnio zmieniany: 2016/07/06 16:35 przez Krystal.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Piotr-admin, Kasia-moderator, Boya, elula8, Mo, Pieprz i Sól, ReniaB, wiśka, halinanka

DOBRE WIADOMOŚCI 2016/07/06 20:30 #64288

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: Nasunął mi się artykuł ; ,,Życie jest piękne. Miłość zwycięży wszystko,,

you-think-positive.blogspot.com/2015/11/...-miosc-zwyciezy.html

Interesujące przesłanie ze snu s3
Krystal
Za tę wiadomość podziękował(a): Kasia-moderator, Mo

DOBRE WIADOMOŚCI 2016/07/07 11:07 #64304

• Sandra27
  • Sandra27 Avatar
  • Otrzymane podziękowania 777
  • Oklaski: 1
Krystal napisał:
:3111204: Nasunął mi się artykuł ; ,,Życie jest piękne. Miłość zwycięży wszystko,,

you-think-positive.blogspot.com/2015/11/...-miosc-zwyciezy.html

Interesujące przesłanie ze snu s3

:2312912: Krystal
:347: Owszem Nasze zycie jest :347: a raczej dla mnie nie (3 umarla jezeli chodzi o facetow

DOBRE WIADOMOŚCI 2016/07/07 14:48 #64306

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: Sandro 27 wydaje mi się, że tam jest mowa o głębszym przesłaniu Miłości.Co prawda pomiędzy dwojgiem płci, lecz zauważ,że pokazani byli też inni ludzie, po prostu życzliwi i pozytywnie nastawieni.Nie zawsze możemy spełniać się w takim zakresie relacji kobieta-mężczyzna, lecz z pewnością nie ma ograniczeń dla prawdziwej przyjaźni.Kiedyś czytałam, że prawdziwa przyjaźń jest rzadsza o wiele bardziej od miłości, jaką sobie ofiarowują ludzie w związkach miłosnych.Chyba, że trafisz na Bliźniaczy Płomień, lecz jeśli jesteśmy niegotowi, to dopiero nasz ,,diament;; jest szlifowany i może być też wiele zawirowań, z tym, że emocje i uczucia, jakie się pojawiają nie mają sobie równych. Gdy Bliźniacze Płomienie zbliżają się do końca swojej drogi w Dwoistości, wtedy, gdy się spotkają, to jest piękno, zrozumienie, akceptacja., harmonia Miłość Przyjaźń. Jedno z drugim jest jak by w rezonansie.Rozumieją się bez słów, czują siebie nawzajem, ufają sobie wzajemnie. Gdy się jednoczą we wspólnym akcie, ich energia seksualna wybija ich na szczyt,jednoczą się i tak płynie do Wszechświata, jako Siła i Moc,

jako Miłość o wysokich wibracjach, a nie jak to zostało przestawione w nas przed wiekami, że płynie w dół.Ona ma płynąć w górę.I o to też chodzi teraz, aby spowodować w sobie ten przeskok, lecz nic na siłę tutaj nie powinno się robić. To jest proces i konieczna do tego musi być dojrzałość emocjonalna i duchowa.
Nie martw się Sandruś, pewnie masz w sobie inne skarby, tylko pozwól sobie je odkryć.Może Twoje doświadczenie Tobie w tym pomoże? Nie gaś Ducha, bądź na Fali, a z pewnością odnajdziesz swój Diament.Zawsze jesteś godna i wartościowa, chociażby dlatego, że jesteś tutaj. Z Miłości tu przyszłaś, inaczej by Ciebie tu nie było. :przytul: :aniolek: s3
Nieraz bardzo trudno kochać siebie, lecz wszystko przychodzi wraz ze zrozumieniem.Wiem, co mówię, ja mam swoje lata, a tak trudno mi było zaakceptować siebie i pokochać / chociaż tą częścią siebie, która to potrafi/ po moich trudnych doświadczeniach, a byłam bardzo wrażliwym dzieckiem i nadal jestem. :) wrażliwym człowiekiem.
Życzę Ci szczęścia i powodzenia,abyś zawsze była po jasnej stronie marzeń, po jasnej stronie Życia :aniolek: s3 :przytul: :piatka: :2313311: :347:

Niech się spełni, co najlepsze dla Ciebie :231309: :calus7:
Krystal
Ostatnio zmieniany: 2016/07/07 14:54 przez Krystal.
Za tę wiadomość podziękował(a): Piotr-admin, Kasia-moderator, Boya, elula8, Mo, jaskółka, mara, Pieprz i Sól, ReniaB, wiśka

DOBRE WIADOMOŚCI 2016/07/07 22:14 #64314

• ReniaB
  • ReniaB Avatar
  • Otrzymane podziękowania 240
  • Oklaski: 1
Krystal , ale to mądrze naskrobałaś ,jestem pod wrażeniem ..
:347:
Za tę wiadomość podziękował(a): Piotr-admin, Boya, mara, Krystal, wiśka

DOBRE WIADOMOŚCI 2016/07/08 01:07 #64316

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: ReniaB, bo to tak ze środka płynęło.Z samej Duszy chyba i takiego głębokiego przeświadczenia, że to ,,wiem,,że ja to znam ,jakby od wewnątrz. Nie wiedziałam, co napiszę Sandrze dokładnie. To samo się tak we mnie rozwinęło.Przyszły myśli i pisałam. Dopiero później przeczytałam, jak to wszystko napisałam :) .Kurczę, sama się zdziwiłam, że takie sprawy omawiałam (3 Może posłuży też innym, a może sprawa do dyskusji będzie. :piatka:
Mam dużo też empatii w sobie, bardzo rozumiem Sandrę i odczuwam, lecz w 100 % pewnie nie, :przytul: s3 :calus7:
Krystal
Za tę wiadomość podziękował(a): Kasia-moderator, jaskółka, mara, ReniaB, wiśka

DOBRE WIADOMOŚCI 2016/09/19 21:58 #65163

• Krystal
  • Krystal Avatar
:41210: :231296: Słodka praca z pupilami (3

Krystal
Za tę wiadomość podziękował(a): Kasia-moderator, Sandra27, Pieprz i Sól, ReniaB, ataner

DOBRE WIADOMOŚCI 2016/09/24 12:57 #65203

• Krystal
  • Krystal Avatar
Krystal
Za tę wiadomość podziękował(a): Piotr-admin, Pieprz i Sól

DOBRE WIADOMOŚCI 2016/09/26 09:30 #65215

• Piotr-admin
  • Piotr-admin Avatar
  • Mentor rozwoju osobistego i duchowego
  • Otrzymane podziękowania 2904
  • Oklaski: 25
Pozwalam sobie przenieść poniższe słowa ze względu na ich wartość :przytul:
:dzieki: Krystal :calus7:Krystal napisał:
:3111204: Sandro 27 wydaje mi się, że tam jest mowa o głębszym przesłaniu Miłości.Co prawda pomiędzy dwojgiem płci, lecz zauważ,że pokazani byli też inni ludzie, po prostu życzliwi i pozytywnie nastawieni.Nie zawsze możemy spełniać się w takim zakresie relacji kobieta-mężczyzna, lecz z pewnością nie ma ograniczeń dla prawdziwej przyjaźni.Kiedyś czytałam, że prawdziwa przyjaźń jest rzadsza o wiele bardziej od miłości, jaką sobie ofiarowują ludzie w związkach miłosnych.Chyba, że trafisz na Bliźniaczy Płomień, lecz jeśli jesteśmy niegotowi, to dopiero nasz ,,diament;; jest szlifowany i może być też wiele zawirowań, z tym, że emocje i uczucia, jakie się pojawiają nie mają sobie równych. Gdy Bliźniacze Płomienie zbliżają się do końca swojej drogi w Dwoistości, wtedy, gdy się spotkają, to jest piękno, zrozumienie, akceptacja., harmonia Miłość Przyjaźń. Jedno z drugim jest jak by w rezonansie.Rozumieją się bez słów, czują siebie nawzajem, ufają sobie wzajemnie. Gdy się jednoczą we wspólnym akcie, ich energia seksualna wybija ich na szczyt,jednoczą się i tak płynie do Wszechświata, jako Siła i Moc,

jako Miłość o wysokich wibracjach, a nie jak to zostało przestawione w nas przed wiekami, że płynie w dół.Ona ma płynąć w górę.I o to też chodzi teraz, aby spowodować w sobie ten przeskok, lecz nic na siłę tutaj nie powinno się robić. To jest proces i konieczna do tego musi być dojrzałość emocjonalna i duchowa.
Nie martw się Sandruś, pewnie masz w sobie inne skarby, tylko pozwól sobie je odkryć.Może Twoje doświadczenie Tobie w tym pomoże? Nie gaś Ducha, bądź na Fali, a z pewnością odnajdziesz swój Diament.Zawsze jesteś godna i wartościowa, chociażby dlatego, że jesteś tutaj. Z Miłości tu przyszłaś, inaczej by Ciebie tu nie było. :przytul: :aniolek: s3
Nieraz bardzo trudno kochać siebie, lecz wszystko przychodzi wraz ze zrozumieniem.Wiem, co mówię, ja mam swoje lata, a tak trudno mi było zaakceptować siebie i pokochać / chociaż tą częścią siebie, która to potrafi/ po moich trudnych doświadczeniach, a byłam bardzo wrażliwym dzieckiem i nadal jestem. :) wrażliwym człowiekiem.
Życzę Ci szczęścia i powodzenia,abyś zawsze była po jasnej stronie marzeń, po jasnej stronie Życia :aniolek: s3 :przytul: :piatka: :2313311: :347:

Niech się spełni, co najlepsze dla Ciebie :231309: :calus7:
"Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem." C.G.Jung
www.platformytransformacji.com
www.duchowewyprawy.pl
audioteka.com/pl/audiobook
www.facebook.com/piotr.kalinski.1
Za tę wiadomość podziękował(a): Sandra27, Pieprz i Sól, Krystal

DOBRE WIADOMOŚCI 2016/09/26 13:17 #65217

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: Dziękuję Piotrze, jestem pod wrażeniem.A myślałam, że napisałam trochę na wyrost /Jak to mówią - ,,bujałam w obłokach,, :) / Prawdę mówiąc, wierzę w to, co napisałam i oby się spełniło każdemu, kto dąży do Jedności. :aniolek: s3
Pozdrawiam ciepło :347:
Krystal
Za tę wiadomość podziękował(a): Piotr-admin, jaskółka, Pieprz i Sól, wiśka

DOBRE WIADOMOŚCI 2016/12/12 22:50 #66037

• Krystal
  • Krystal Avatar
Wszystko jest w głowie - ograniczenia, które sobie narzucimy mogą wyglądać tak:

www.o2.pl/short/wszystko-jest-w-glowie-6068354813702785s

Co mogę potwierdzić., również doświadczenie z moim kotem :)
Kiedy przyjęłam do domu kotkę, miała półtora roku i była wychowywana w domu. Ja też ponad rok nie wypuszczałam jej z domu, a mam domek i ogródek wokół. Szkoda mi było jej, tak tęsknie patrzyła przez te okna na zewnątrz. Poprzednia kotka , którą miałam, wychodziła normalnie na zewnątrz. U mnie wszystkie koty tak miały. A ta kotka coś sobie zrobiła i rozpruła cały brzuszek, że były widoczne jelita. Miałam mnóstwo kłopotu z nią, przeżyła po operacjach jakieś dwa lata i odeszła...
I mi całkiem pasowało, że ta przyjęta po kuzynie Kitka była zadomowiona, bo wtedy jest bezpieczna raczej.A co ciekawe, jak zdecydowałam się w maju br.,/ oczywiście na początku pod kontrolą/ ją wypuścić na zewnątrz, to ona porusza się tylko po terenie ogródka. Wewnątrz ogródka też jest niski płotek, przez który między prętami może przejść, lecz dla niej to ,, nie jest,, i przechodzi wyłącznie otwartą bramką. Ja jestem zadowolona, bo nie chodzi sąsiadom po grządkach i jest bezpieczniejsza w swoim obejściu. Jak widzę ten filmik, to jest takie właśnie podobne. A ja mam zwyczaj mówić , że ktoś ma swój własny kocyk i poza niego nie wytyka nosa / gdy patrzy w ograniczony swoimi przekonaniami sposób / :) Coś w tym jest!
Krystal
Za tę wiadomość podziękował(a): Pieprz i Sól, wiśka, BeeG

DOBRE WIADOMOŚCI 2017/05/07 15:15 #67568

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: Delfinaria zakazane we Francji. Nie można trzymać orek i delfinów w zamknięciu. :) :417206:

www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artyk...P&utm_medium=LStream

Krystal
Za tę wiadomość podziękował(a): Piotr-admin, Boya

DOBRE WIADOMOŚCI 2017/07/28 13:51 #68009

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: Na agresję, można i tak: Przydało by się niektórym przypomnieć sobie pewne zasady.

www.o2.pl/artykul/to-on-przytulal-narodo...ym-6148696446969985a

Wydaje mi się jednak, że trzeba być w sobie trochę wyćwiczonym w tym temacie .Mam na myśli wypracowany już jakiś program o nieagresji, jak ten pan, bo inaczej można dostać po 77 policzku. :) :woot: Chociaż prawdą jest też, że agresja wywołuje agresję.
Osobiście omijam z daleka...., a w głowie tworzę własne scenariusze.Najczęściej się udaje. Gdy ktoś działa na emocjach to jest nieobliczalny. Nie ufam takiemu....Gość budził też respekt swoją posturą... :shocked:
Miłego dnia!
Krystal
Za tę wiadomość podziękował(a): Piotr-admin, mara, Pieprz i Sól

DOBRE WIADOMOŚCI 2018/02/23 23:58 #68403

• Krystal
  • Krystal Avatar
:3111204: Piękna historia. Przyjemnie czytać o takich ludziach o wielkim sercu. :przytul: s3

dobrewiadomosci.net.pl/21646-5-dni-zamie...ply-przytulny-domek/

Krystal
Za tę wiadomość podziękował(a): iwa, mara

DOBRE WIADOMOŚCI 2018/02/27 17:53 #68413

• Piotr-admin
  • Piotr-admin Avatar
  • Mentor rozwoju osobistego i duchowego
  • Otrzymane podziękowania 2904
  • Oklaski: 25
Dołożę tu informację jakże ważną dla tych, którym los naszej Matki Ziemi nie jest obcy.
Kiesha Crowther będzie w Polsce 5-8 KWIETNIA 2018 :dzieki: :calus7: :przytul:
www.duchowapolska.pl/so/dM6w-pPq#/main
"Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem." C.G.Jung
www.platformytransformacji.com
www.duchowewyprawy.pl
audioteka.com/pl/audiobook
www.facebook.com/piotr.kalinski.1
Za tę wiadomość podziękował(a): Krystal
  • Strona:
  • 1
  • 2

Wszelkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie i kopiowanie bez podania źródła lub bez zgody autorów jest niezgodne z prawem.

© 2016 Katarzyna Świstelnicka i Piotr Kaliński