Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Nasze duchowe wyprawy do Peru - CUSCO

Nasze duchowe wyprawy do Peru - CUSCO 2018/04/13 15:32 #68476

  • Kasia-moderator
  • Kasia-moderator Avatar
  • Offline
  • Mentorka rozwoju osobistego, autorka
  • Posty: 915
  • Otrzymane podziękowania 5579
  • Oklaski: 42
Cusco światową stolicą duchowości

Specyfiką tego peruwiańskiego miasta, oprócz pozostałości architektonicznych, miejscowego folkloru (kobiety w kolorowych strojach, z lamami i alpakami), tysięcy turystów z plecakami, są liczne szkoły jogi, centra oferujące ceremonie ayahuasca, uzdrawianie dźwiękiem, czy masażami.
Urokliwa dzielnica San Blas (w której mieszkamy), położona na zboczu, z którego rozciąga się przepiękny widok na panoramę Cusco, jest siedzibą licznych małych restauracji wegańskich, sklepików z produktami ekologicznymi i wyrobami artystycznymi z kamieni szlachetnych półszlachetnych, oferujących sprzedaż minerałów, ziół itp., jest jednak także siedzibą duchowych szkół uzdrawiania, czy centrów szamańskich. Jednak nie to decyduje o tym, że Cusco szybko nabiera znaczenia jako duchowa stolica Peru, a nawet całego świata.
To Duchowa Tradycja Inków, cywilizacji, która w ciągu niecałych stu lat dokonała przeskoku ewolucyjnego z rozmachem porównywalnym do Aleksandra Wielkego, jest powodem, dla którego budzący się świat obecnie podróżuje do Świętej Doliny Inków, do Cusco, i przede wszystkim, na Machu Picchu.
Świątynie, takie jak ówczesnie zdobiona tonami złota Corichancha i inne święte miejsca (wakas) poinkaskie, przepotężne megalityczne budowle często niewiadomego pochodzenia i przeznaczenia, być może budowane początkowo przez inne cywilizacje, rozpalają wyobraźnię, prowadząc nas równocześnie do początków naszego istnienia na Ziemi, do Lemurii i Atlantydy. Wibracje kształtów (piramidy, góry), energia kosmiczna obecna dzięki licznym portalom czasoprzestrzennym wspomagają duchową transformację na miarę obecnego przyspieszenia.
Cusco (w języku Keczua znaczy „Pępek Świata”) zostało zbudowane na planie pumy i jest byłą stolicą inkaskiego imperium. Usytuowane na wysokości 3500 m npm i na początku ciągnącej się wśród gór Świętej Doliny było centrum ceremonialno -religijnym i administracyjnym całego imperium. Mieszkał tu Inka, czyli władca, chociaż każdy z Inków zobligowany był zbudować swoją własną siedzibę i kolejne centrum ceremonialne. Krzyżuje się tu filozofia andyjska oraz szamańska z niedalekiej dżungli

Obecnie ziemski biegun magnetyczny przesuwa się w stronę Peru, co powoduje zmiany w naszej świadomości. Ten kraj zyskuje dzięki temu na znaczeniu, podobnie jak wcześniej starożytny Egipt oraz Tybet. Drunvalo Melchizedek podaje, że czakry Ziemi przesuwają się w stronę Peru i Machu Picchu i właśnie tu urodzą się najwięksi nauczyciele, którzy umożliwią ludzkości otwarcie się na więcej światła.
Interaktywne Platformy Transformacji (13-ta Platforma) informują o szczególnym znaczeniu budzącego się Peru. Informacje na ten temat przedstawię szerzej w kolejnych materiałach.
Poznali je już uczestnicy rozszerzonych warsztatów Interaktywnych Platform Transformacji (R) oraz oczywiście, uczestnicy warsztatów Duchowa Tradycja Inków, które organizujemy w Peru.

Nie bez przyczyny do Peru i na Machu Picchu masowo przybywają teraz ludzie z całego świata. Niektórzy sądzą, że jadą tam jako turyści. Nic bardziej mylnego! Wielu podąża tam, gdyż przywołują ich określone wibracje emitowane przez centra energetyczne. Nasza budząca się świadomość odbiera coraz wyższe wibracje i stąd masowe odwiedziny tego regionu, który przyczynia się do globalnej transformacji na Ziemi.
Cdn
Katarzyna Świstelnicka
Instytut Świadomości Kwantowej SKiSK.
Ostatnio zmieniany: 2018/04/13 23:13 przez Kasia-moderator.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Lilak, mara, Krystal

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie i kopiowanie bez podania źródła lub bez zgody autorów jest niezgodne z prawem.

© 2016 Katarzyna Świstelnicka i Piotr Kaliński