POZNAJ ODPOWIEDZI

NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

FAQs - Metoda Dwupunktowa

Metoda Dwupunktowa bazuje na wielowiekowych przekazach a także na hunie i  amerykańskich odkryciach początku XXI wieku. Opiera się ona na nowych paradygmatach postępowania, powodujących transformację (poszerzenie) świadomości.

Skutkiem tego może być wybranie INNEJ drogi, a wtedy istniejąca dla Ciebie rzeczywistość może ulec rozpadowi. Wzorce emocjonalne, mentalne i fizyczne znikną z  szybkością myśli czy uczuć. W to miejsce powstanie rzeczywistość optymalna dla Ciebie w danym momencie Twojego życia.

Nie jest to kolejna terapia, lecz umożliwienie transformacji, która odbywa się na poziomie kwantowym i wykorzystuje fale energii i informacji.

Metoda Dwupunktowa NCK® jest autorskim przekazem założycieli Instytutu Świadomości Kwantowej SKiSK.

Oprócz standardowej oferty dwupunktowej, z ustawieniami aspektowymi i rysunkiem automatycznym, elementami naszego przekazu jest RMW (rosyjska medycyna wibracyjna). Nasza najnowsza oferta to autorskie Interaktywne Platformy Transformacji®.

Są to pola informacyjne, które prowadzą do świata 5D i dalej. Początkowych dziesięć Platform informuje o tym, jakie następują zmiany w nas, kiedy wkraczamy na ścieżkę rozwoju świadomości. Pokazują, że jesteśmy jak fala, płynąc naprzód i cofając się po to, by w końcu dostrzec inną perspektywę i nadrzędność naszych intencji. Pola te pomagają nam budowac swoje własne świadome pole, niezależne od manipulacji, programów i strachu.
Platformy odpowiadają na wiele pytań, po ich poznaniu potrafimy bardziej identyfikować siebie. Odnajdujemy w sobie bezpieczną przestrzeń, którą poszerzamy coraz bardziej, wykraczając poza ograniczenia umysłu. W końcu dostrzegamy, gdzie kończy się największe ograniczenie i jesteśmy w stanie przekroczyć granice 3-wymiarowego postrzegania.
Wkraczamy w świat 5D i rozpoznajemy swoją wielowymiarowość, ciesząc się jak dzieci, że jest to możliwe już teraz. Kąpiąc się w morzu miłości uczymy się być w dwóch światach równocześnie.
Kolejnych dziesięć Platform jest też już częściowo otwartych dla ludzi.
IPT® (Platformy) dostępne są w formie warsztatu z muzyką solfeżową.
Jest to nowe kwantowe narzędzie dla zaawansowanych.
Oferta autorska Instytutu Świadomości Kwantowej SKiSK.

  • Rosyjska Medycyna Informacyjna bazuje na pracy na poziomie świadomości, co jest i naszym priorytetem. 
  • Wielu wybitnych Rosjan przyczyniło się do stworzenia podwalin pod nowy sposób kreacji rzeczywistości. Jest ona bowiem plastyczna i zależy od naszego sposobu postrzegania siebie i świata.
  • SKiSK łączy różne nowoczesne prądy pracy z polem kwantowym. które jest nieskończonym potencjałem informacji. W naszym przekazie można znależć połączenie narzędzi wypracowanych przez Rosyjską Medycynę Informacyjną (ciągi liczbowe, sfery, archetypy geometryczne, kolory, dźwięki) z innymi technikami kwantowymi, które prowadzą do transformacji świadomości. Warsztat RMI to dalszy ciąg zabawy z polem, która nigdy się nie kończy...
  • (...) "Ciąg na infekcje zadziałał i katar u mojego syna trwał jeden dzień. Widać w polu morficznym dwupunktu nowe pojawiające się świetliście w kolorach srebra i fioletu liczby, platformy, które z każdą sekundą w przestrzeni i nie-przestrzeni błyskają swoją potęgą, mocą i miłością... ach... " (...) 
  • Sylwia 

1. W matrycy „zapisane są” wszystkie informacje, także te, które dotyczą Twojego życia. Kiedy robisz dwupunkt, myślisz przez chwilę o swoim temacie, a następnie wycofujesz się.

2. Robiąc dwupunkt koncentrujesz się na obydwu dłoniach jednocześnie, a twój wzrok jest rozproszony. Pracujesz w polu serca, gdzie odnajdujesz uczucie absolutnej radości, wdzięczności i niepodważalnego zaufania w wyższy porządek rzeczy. 
Przebywasz w stanie Tu i Teraz, w którym twoja świadomość obecna jest w różnych miejscach równocześnie. Odpowiada to superpozycji kwantów przed dokonaniem pomiaru. Już w tym momencie organizm twojego partnera może wejść z tym stanem w rezonans. 

3. Będąc w polu serca nawiązujesz kontakt z Uniwersalnym Polem Świadomości, w którym wszystkie informacje już są. Wyrażenie intencji może spowodować wejście w rezonans z optymalnym rozwiązaniem dowolnej sytuacji z przeszłości, teraźniejszości lub przyszłości. W ujęciu kwantowym nie istnieje pojęcie czasu i przestrzeni, jakie funkcjonuje w powszechnym rozumieniu.

4. Temat, który Cię "uwiera" może ulec natychmiastowej transformacji. W ciągu ułamka sekundy mogą zniknąć nawet najbardziej bolesne traumy, uczucie przygnębienia, żal, smutek. Może nastąpić też uzdrowienie na płaszczyźnie fizycznej (choroby). Pozytywne zmiany następują także w zakresie relacji, ponieważ w matrycy wszystko jest ze sobą powiązane. Twoje życie może się całkowicie przeobrazić, o ile na to pozwolisz. Dzięki rezonansowemu splątaniu możliwa jest bowiem zmiana w polu kwantowym - cząsteczki stają się falą najróżniejszych możliwości.

5. Nie oczekuj zmian, puść. CUDA mogą wydarzyć się wtedy, kiedy dasz płynąć możliwościom. 

Fizyka kwantowa potwierdza, że wszystko we Wszechświecie jest energią. Również obiekty makro, które postrzegamy jako osobne, rozdzielone. Tymczasem zarówno my sami, jak i nasze myśli, czy też tzw. „materia” jesteśmy formami energetycznymi . Nie ma rozdzielenia - wszystko jest jednym - matrycą. W matrycy (polu kwantowym) ”zapisane” są wszystkie informacje dotyczące wszystkiego we Wszechświecie - jest to kipiący potencjał możliwości. Możemy swobodnie czerpać z tego potencjału - wykorzystując narzędzie zwane Metodą Dwupunktową NCK (dwupunkt).

Mechanika kwantowa jest nauką, która na obecnym etapie rozwoju nauki daje odpowiedź, przynajmniej hipotetycznie, na pytanie, dlaczego dwupunkt MOŻE spowodować zmiany w Twoim życiu. Bierze ona bowiem pod uwagę świadomość. Fizycy kwantowi mówią m.in. o „ukrytym porządku”, źródle wszelkiego Stworzenia. 

Z Metodą  mogą pracować zarówno osoby początkujące, jak i doświadczeni terapeuci - i każdy może doświadczyć niezwykłych zmian. Nie ma żadnych ograniczeń. Metodę bardzo lubią dzieci, a najstarsza (jak dotychczas) uczestniczka naszych warsztatów miała ponad 90 lat. 

Dwupunkt można stosować na sobie, na innych, na odległość (w matrycy nie ma pojęcia czasu i przestrzeni), na zwierzętach, roślinach, a nawet przedmiotach, w zakresie relacji, życia zawodowego, zdrowia, projektów…

Nie należy traktować Metody Dwupunktowej NCK jako alternatywy dla leczenia medycznego.

Przeciwwskazaniem do wzięcia udziału w spotkaniu jest schizofrenia i inne zaburzenia emocjonalne, psychiczne i psychiatryczne.

Nie, nie można. Nic nie możesz zrobić źle. Połączenie ze Źródłem  następuje tylko poprzez pole serca. Będąc w tej przestrzeni, podnosisz swoje wibracje, w innej sytuacji dwupunkt po prostu „nie zadziała”.

W pracy z drugą osobą: dwupunkt nie jest metodą oddziaływania na kogoś. Robiąc dwupunkt nikt nikogo do niczego nie zmusza, nie podłącza i niczego nie przekazuje. Jeśli ktoś to czyni, to nie robi dwupunktu, tylko stosuje jakieś metody, które dwupunktem nie są.

Dwupunkt bazuje na mechanice kwantowej, a ta zakłada, że KAŻDY SAM KREUJE SWOJĄ RZECZYWISTOŚĆ (obserwator wpływa na kreację). Dwupunkt pomaga otwierać twoje zamknięte przez Ciebie samego drzwi do Czystej Świadomości, którą jesteś, ale o tym zapominasz, będąc we władzy umysłu (ego).

Nie można kogoś podłączyć do niekorzystnego pola morficznego dwupunktem. Wolność jednostki, jej wolna wola są nadrzędne. Każdy sam decyduje, jak ma być.

Uzdrawianie kwantowe możemy rozumieć jako samouzdrawianie. W naszej osobistej matrycy zapisane są wszystkie informacje, które nas dotyczą - w tym stare, niekorzystne  programy, wg których żyjemy, nasze przekonania, ale także różne zranienia i ból. Przy pomocy Metody Dwupunktowej szybko transformujemy te negatywne tematy, bowiem sami jesteśmy odpowiedzialni za wszystko, co nas w życiu spotyka. Zmieniamy postrzeganie i wtedy mają szansę zniknąć także symptomy „choroby”.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie i kopiowanie bez podania źródła lub bez zgody autorów jest niezgodne z prawem.

© 2016 Katarzyna Świstelnicka i Piotr Kaliński